Запитване за продажба на трактори

• L
    Здравейте колеги, някой чувал ли е за фирма VillaBG EOOD Варна(по-точно с.Тополи). Имат обява че продават трактори.Някой взимал ли е от тях или поне да ги е разглеждал. Фирмата вносител ли е или е земеделска и подменя техниката ? Всякаква информация ще ми е от полза. \r\n Благодаря предварително!!!
  • M
  • S
    mnogo sa takiva i tova e lo6oto.malko se 4ete,a samo se filosovstva.kakto i tsialoto pravitelstvo i zatova sme vsi4ki na toia hal
  • K
    Тази фирма внася повечето си техника от Полша,машините не са лоши за парите си.Повечето им недостатъци са,че гумите им са свършели,не работи всичко по електрониката и имат липси онтносно обурудване.Двигателите уж на място добре работят,нямат течове,недей им гледайте моточасовете доста са омагъосани. До лосер1234,ако ще ходиш там има едно кейсче за 13хил. евро виж го него може и да ти хареса,гледах ме го него,не ми хареса много ама и заслужава парите,ако направи добър пазар и му отидеш с парите ще ти смъкне на 10хил. евро,че може и повече.
  • W
    комбайнер ти верваш ли на сметките на тоя бизнесмен дето преди 3 дни неможеше да си раздели часовете на декарите сега вече знае какво е + ддс и какво - ремонт жална и майка на българията с такива бизнесмени дето не могат да си разделят декарите на часовете други па незнаят какви данъци дължат и питат по разни сайтове! БРАВООООО!ДА ЖИВЕЙ!НОВАТА БИЗНЕС КЛАСА НА БЪЛГАРИЯ!
  • K
    сьгласен сьм като калкулираш цена и здравина зетора е можеби е наи добрия вариант за нов трактор
  • S
    Колега Zetora струва 55 000 + ддс, а за Беларуса дадох 45 000+ ДДС Ремонта на предният мост Беларуса им изравни цената... Прото споделям не се сърдете... Затова изрично посочих модела на зетора... Искам да спася повече хора от правенето на скъпи ремонти...
  • K
    не сравняваите трактори от 80те и от 2010 а сьщо така от 50000 и100000 лв
  • S
    Колеги на Zetor Proxima 8441 се сменя само масло... , а на Belarus 952.3 всичко. Добре че един специалист като Валентин го купи та да ме отърве...
  • W
    тука в 1 кооперация имаха същия зетор и всяка есен го цепеха за кутия!за мене големите зетори не са добри!малките биват!
  • L
    Аз съм нов в бранша и ще си водя хора с мен който (уж) разбират(затова се опитвам да събера някаква инфорнация та поне да не изглеждам много глупаво ) Естествено после ще пиша !!!!
  • K
    Колега пиши като си ходил до Варна и си погледнал машините какво ти е мнението. Благодаря. поздрави
  • P
    аз имам урсус , което е аналог на зетора, миналата година прайх ск. кутия и се оказа че части само една фирма в софия (работят с кожи на клиента), без каталог неможеш и една шайба да си поръчаш , а две кашончета със зъбчатки и един хидропакет ми излезнаха над 3500 иначе двигатела е "чума" , но си посръбва бая яко. На тебе поне гърцията ти е близо , а там ги има много , убеден съм че частите ще са по евтини там! Успех
  • A
    Аз от зетори и хабер си нямам,но надали е по ефтина от на беларуса.
  • L
    На ZETORA поддръжката не е ли евтина ?
  • A
    То,че от беларуса има по-добро има,ама поне частите са им ефтини.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

216 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0