Запитване за регулиране предница на ЮМЗ

• I
    zdraveite mom4eta niakoi znaeli,i 6tego spodeli li kak se regulira prednitsa na umz stesim blagodaren.
  • I
    6,50/20 а тия като твоя трябва да са 9,00/20
  • I
    ot zavoda izlizat s 6,25/20.
  • I
    Разликата в в разстоянието измерено от пред и отзад на гумите трябва да е с 8-12мм по голямо от задната страна в сравнение с измереното от пред. Размерът на предните гуми е 7,50/20
  • G
    мериш в задния край под двигатела растоянието между джантите на най издадената част а след това срещуположно на джантите в предния край пак на най издадената част растоянието трябва да е 5мм по широко отпред това е и за МТЗ и ТК-80
  • T
    Колега когато мериш недей да мериш гумите а мери джантите иначе може да сбъркаш,мериш отзад на една височина бележиш с тебешир където си измерил и след това придвижваш трактора малко напред тоест гумите да направят половин оборот, и пак мериш разликата трябва да е колкото са я написали колегите 2 см.Успех
  • E
    И пак повтарям 2 САНТИМЕТРА ОТВОРЕНИ ОТКЪМ ДВИГАТЕЛЯ Т.Е. ОТЗАД всичко друго е интерпретация.
  • I
    kolega ispravq6 volana gleda6 otpred ograni4itelq da e na sredata i vzema6 edna letva no da e prava slaga6 q otpred pred gumata na raba na graifera do drugiq rab na graifera beleji6 i otiva6 otzat zad gumata pak po sa6tiq na4in otzat trqbva da ti e otvoreno 2snt ako nee otvarq6 no gleda6 koq guma iska no gumite trqbva da sa ti gore dolo ednakvo iznoseni ina4e 6te te izlaje taka gi pravim na6ite 4ukantii i nqmame griji.
  • I
    колега,0,5см по-малко от зад под двигатела,мери се в средата на височината на осите.
  • K
    пьрво замери разстоянието ако са затворени от пред гумите се износват вьншно и обратното
  • I
    traktora go kupih sis ne pravelno iznoseni gumi no tesa ot gazka dali ima zna4enie??
  • K
    правилно ли са износени гумите
  • E
    2sm.
  • K
    аве аз я правих моита по книгата как е дадено ама вече непомна колко см беше разликата
  • I
    1 ili 2 sm. ili. kazvalisami 4e triabva dae 2 sm.
  • K
    да да правилно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0