проблем с ЮМЗ-то

• P
    Торим си , прибирам се гася.После започвам да паля и излиза пушек през въздушния филтър и не пали , а си върти в правилната посока , не наобратно с доста въртене ,след като спря да пуши през филтъра си запали, сега вече въобще неще!\r\nЩо е то ?
  • P
    оказа се а , че се развил болта на зъбчатката на разпределителния вал паднал и клина , съответно шайбата превърта около оста си и центровката отива подяволите [:bike:]
  • M
    Това е Руска машина и на сред блока се разглаба ,зглаба и продължаваш
  • E
    Ами ако е клапан?! Съответно ще се правят клапани. Отваряй и не се плаши. И пиши!
  • D
    Ти първо го отвори и виж какво му е пък после ще му търсим колая.Да не ти пълним главата с глупости от сорта на пробай това пробай онова.
  • P
    с пусково е трактора , но и на дърпане е същата работа. Ще отворя капака и ще пиша за резултата вътре , а ако е клапан-какво правим ?
  • D
    Бай Ростане оста на кобилиците е на две части не разпределителния вал.Но иначе много е възможно и оттам да е дефекта,ама като го отвори ще се види.
  • K
    napravi tezi ne6ta koito sa ti kazali kolegite po gore
  • B
    Разпределителният вал е от две части които се съединяват по средата с муфа която ги маже.На мене ми се е чупила тая муфа и не качва масло да ги маже и се износват.
  • S
    обарни внимание на декомпресора да не би да е заседнал в някое неотрално положение
  • R
    почни от клапаните декомпресора слет това ангренажа огледай го добре понеже аз заради хлабав ремак сменях гарнитура напиши какво муе успех
  • P
    С пусков двигател ли си?
  • D
    Според мен е ангренажа.Успя ли да го отвориш?
  • D
    Смъкни капака на клапаните и огледай да не имаш заседнали смукателни клапани.Щом върти правилно и вади пушек от филтъра имаш смукателни клапани които не затварят добре,и съответно връщат обратно впръсканото гориво във вид на бял пушек.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

Здравейте, имам John Deere 6420 и има накакъв проблем във навеса. Когато вдигна инвентара...

15 0

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

43 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

210 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

97 0