Прикачна пръскачка....

• S
    Каква чисто нова пръскачка да си купя? Да е над 3000 литра, прикачна, 24 метра , ако може и някаква цена
  • S
    az imam navesna hardi i sam mn dovolen
  • T
    Skad питай Оптиком за Kuhn Blanchard. Аз лично имам такава и работи перфектно. Лесно се връзва към навигации на Trible и други подобни. По скъпа е от тази зелената мисля, че около 65000лв без ДДС за 24м/3200л. http://www.opticom-bg.com Успех! П.С. НЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ ФИРМА АГРОИН
  • S
    Днес на панаира в Пловдив, видях пръскачка прикачна 3000 литра с 24 м. щанги на AGROMEHANIKA, ако някой може да каже добро или лошо за нея, нека сподели. Предварително благодаря....
  • S
    Колега тук до мен има един арендатор в две области гледа около 80 000 декара и пръска с две такива Текноми от римех ги е купил,друг с 20 000 декара пак с една такава работи доста са добри тия пръскачки Френско производство са.Тия новите модели са даже на въздушно окачване олекотени.
  • S
    За такава говорих с Римекс и те ми дадоха добра цена 22 000eur +ДДС при плащане кеш. Не съм чувал обаче нищо за тях, Как копират? Как смесват? Колко успяват да напръскат? Предимства? Недостатъци? и др. А колегите около мен не казват, чакат да си купя и Започват "Ами ти Що не пита, що така, що онока " чакат сам да се изгоря , а не ми се гори!!!
  • S
    Аз си купих от Германия една Tecnoma 3000 литра 24 метра и пак ми върши добра работа такива за по 60 000 70 000 лв. не си струва
  • D
    и да ти кажа,поръчах си една проста пръскачка на Перла - Нова Загора с 20 м крила и 2500 л бидон.а тея златните по 60-70 че и по 80 хил да си ги карат.ти каква търсиш и до колко пари?
  • S
    Prav si Dinko Vsichki samo taka kazvat "Nashata kopirashta sistema e nai-dobra i e patentovana . Sistemata na smesvane na preparata e unikalna" Az zatova tarsia savet ot niakoi "izgorial" ili "dovolen" ta da znam da ne goria
  • D
    до колко лева?и аз до скоро имах такава дилема.и да ти кажа всички пръскачки са един дол дренки.лемкен,амазоне,кун,нарди,все с компютър,керамични дюзи и незнам си какви пръти,различно е разпъването на крилата.
  • I
    kolega vzimai edna lemken ili amazone ako ima6 skupe dai go
  • F
    виж моята 900 литрова е ама ми върши работа а що се отнася аз бих избрал Амазонето
  • S
    Колега-питах фирма Агроин за Lemken и фирма Универсал за Amazone, те и двете фирми ми смъкнаха звездите с най, най , най - ама аз не им вярвам! Надявам се да чуя безпристрастни отговори с предимства и недостатъци за моделите
  • F
    колега имаш голям избор Харди Амазоне Лемкен щом ти трябва голяма

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

П

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

324 0
M

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

742 2
C

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

920 2
L

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

357 0
D

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

559 1