ЮМЗ съвет за блок

• M
    Моля колегите които имат такава машина да ми съдействат.Значи трябва ми Блок за ЮМЗто /новия модел с голямата кабина/, въпроса ми е дали знаете къде се продава и по колко.Дали е възможно да се купи читав на старо или да се оправи повредения или да си купя направо нов.
  • ако е от по-новия модел ЮМЗ-то става по лесно преправянето...требва ти хидроразпределител и два подходящи по размер хидроцилиндъра...(от Е516 или мотокар Балканкар например)
  • I
    Е тия се занимават с преправяне на управлението но колко ще струва http://www.opticom-bg.com/userfiles/file/photos/servo%20bg%20S.jpg
  • G
    можеш да погледнеш в тази тема http://tractor.bg/forum/viewtopic.php?f=17&t=1173&st=0&sk=t&sd=a&start=20 към края са писали и за управлението
  • някой имали опит,с поставянето на хидравлика на стария модел юмз
  • Колега ако не си продал блока и ако е здрав имам желание да го видя
  • abe bloka e edin i sa6t i za dvata modela ako iska6 da si bez hidravlik prosto slaga6 edna planka za da nqma pritok na maslo
  • искам само да вмъкна че в момента имам проблем с блока на болгар.Спукана е стената между ризите и сега ще купувам блок...такъв проблем имах и с ЮМЗ но за там блок не се наложи тъи като цепнатината не беше по цялата дължина,съветът ми е да огледате тези стени между ризите защото ние три пъти отваряме двигател защото пуска вода в картера и наи-накрая се налага нов блок.
  • Kolega blokat za traktora e sa6tia kato staria model ne e golqm problem za namirane i ne e skap
  • B
    Новия модел е различен отпред заради помпата за управлението,но това е само външния капак.
  • I
    Почти всико което ми трябва само дето си ми много далеко. Дай някакъв телефон за връзка по нататък може да ти звънна ако не намеря нещо покрай мен
  • имам блок и други части, глава биели камбана и др., просто си правих ремонт на трактора и останаха тези. Района е Видин.
  • I
    Любо само блок ли ти се намира и от кой края на страната си, че аз търся двигател може и не оборудван
  • N
  • M
    Благодаря колеги, отстранили са проблема, незнам какъв е бил, ако още съществуваше днес щях да знам какво у е било.
  • какъв ти е проблема на блока за да можем да ти помогнем. При мен има но е стария модел. Мисля че са едни и същи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

92 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

365 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

334 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

173 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

147 0