Какво е състоянието на пазара на охлюви

• A
    Моляви ви споделете ако имате информация как сотои въпроса с изкупуването на охлювите има ли пазар и каква е цената
  • P
    Здравейте, изчетох коментарите на всички, питам се какво е състоянието на фермите през 2017г. Със съпруга ми искаме да създадем ферма за охлюви и в момента сме в процес на проучване на пазара. Как стои въпроса с намирането на пазар, успявате ли да оправдаете разходите си? Посетихме две ферми и останахме доволни от това, което видяхме, решени сме да опитаме.
  • L
    Koi iskopyva oxliovi
  • K
    Моляви ви споделете ако имате информация как сотои въпроса с изкупуването на охлювите има ли пазар и каква е цената свъпжете се с мен на тел:0896899100 Калоян
  • K
    ИМАМ ФЕРМА ЗА ОХЛюВи, моля всеки които има някаква информация за пазара или по то4но каде да пласирам продукцията си.Моля обадете ми се на тел: 0896899100 стаа вапросв за ТОНОВЕ
  • E
    az Iskupuvam ohliuvi
  • B
    Продавам хибернирани охлюви от вида Хеликс Асперса Максима. Ресторантьорско качество. За повече информация 0888723890
  • B
    Продавам малки охлювчета от вида Хеликс Асперса Максима. Качеството е гарантирано. За повече информация 0888723890 и на [email protected]
  • V
    Спешно търсим определени количества охюви за износ в чужбина.Цена от 5 до 6 евро в зависимост от количеството.Обадете се на тел.0893278243
  • G
    Може ли да ми посочите някой сериозен български форум за охьовъдство? Имам интерес към сегмента. Благодаря
  • R
    Moga da ti pomogna s malki ohliuv4era i osigoren pazar s potpisan dogovor za izkopuvane. tel.0885562443 Rangel Kisov
  • R
    Zdraveite Ako oshte se iterisuvate ot ohliuvi az shte vi pomogna . Predlagam vi reproduktiven marerial i dogovor za izkopuvane na gotovata produkcia za 2012g. tel.0885562443 Rangel Kisov Do4uvane i uspeh
  • R
    Jivko predlagam ti dogovor za izkopuvane na gotovita ohliuvi za sezon 2012g. i na vsi4ki zainterisovani ot f oruma tel.0885562443 Rangel Kisov
  • V
    Идва време за зареждането на охлювчета. Продавам Helix Aspersa Maxima на много добра цена (+ споразумение за повече декари). email: [email protected], тел. 0885446092
  • I
    сега започвам проектиране и изграждане на охлиовадна ферма и след сичко което прочетох се чудч имали сигорен пазар за охлиови в българиа и дали е сигорен разполагам с 12дк земя надявамсе някои които се занимава с охлиовадство дами отговори
  • S
    На 16.07.2011 в гр.Хисаря,хотел Гайтани от 11.00часа ще се проведе среща с практическа насоченост та тема:Цикъл на отглеждане на охлиюви във ферми(култивирано отглеждане). Всеки,който желае е добре дошъл.Участието е напълно безплатно!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

140 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

337 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

909 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1583 2