люцерна на гранули

• I
    колеги някои ползвал ли е люцерна на гранули и какво мислите
  • P
    Предлагаме Люцернови гранули и Люцерново брашно от 100% качествена люцерна !
  • D
    Част от люцерната ми замина за един фуражен завод, там я мелят на брашно, цената му преди 2 години беше над 400 лв/т без ддс. Тази година като им карах всичкото брашно заминаваше за Румъния, там го правели на гранула за агнетата. Здравей Людмил! Ако е удобно , може ли да ми дадеш координатите на този завод имам количества люцерна нереализирани. Ако имаш и координатите на завода в Румъния, ще бъда много балгодарна. Предварително благодаря!!
  • V
    Комбиниран фураж за зайци гранолирана лицерна фораж по желание на клиента цена от 035 до 050 ст зависимост от концентрацията на фоража пример ( 70 процента лицерна 20 пр царевица и 10 процента кюспе ) цена 045 ст килогр 0878521782 също предлагаме изработка на ешлеме цената е 20 ст килограм пример за заици (10 бали люцерна 100 килограма царевица 50 килограма жито 25 кил овес 25 кил кюспе) = 400 килограма гранули за заици със супер качесво+ ДОБАВКА НА БИО КОМПОНЕНТИ по желание на клиента
  • M
    здравеите колеги ас гледам кози и ярета искам да попитам за тази гранула като я давам трябвали даи давам люцерна или само гранулата и зопта
  • M
  • L
    Част от люцерната ми замина за един фуражен завод, там я мелят на брашно, цената му преди 2 години беше над 400 лв/т без ддс. Тази година като им карах всичкото брашно заминаваше за Румъния, там го правели на гранула за агнетата.
  • L
    АМИ ТУК В ХАСКОСКО 40КГ 19ЛВ.
  • B
    А какви ориентировъчно са цените на тези гранули ?
  • C
    te lakomite i na bali pak 6te qdat pove4e! a granulata zelen li e,4e da se poduvat? i kogato jivotnite sa sviknali nqma problem s poduvaneto
  • L
    Аз използвам гранули от люцерна храня телета с тях и съм доволен неми са се подували киснаги в вода и после ги бъркам с ярма и слама и всичко се изяжда при мен.
  • D
    Един мои приятел ползва за овце но не е доволен поради факта че има по лакоми животни и поглъщат по големи количества и се подуват.Иначе храненето с такива гранули е по икономично но е за индивидуални дажби например за крави,телета за угояване, от този сорт

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта