люцерна на гранули

• I
    колеги някои ползвал ли е люцерна на гранули и какво мислите
  • P
    Предлагаме Люцернови гранули и Люцерново брашно от 100% качествена люцерна !
    • Г
      Интересувам се от качествено брашно от люцерна. Дайте тел. За контакт
  • D
    Част от люцерната ми замина за един фуражен завод, там я мелят на брашно, цената му преди 2 години беше над 400 лв/т без ддс. Тази година като им карах всичкото брашно заминаваше за Румъния, там го правели на гранула за агнетата. Здравей Людмил! Ако е удобно , може ли да ми дадеш координатите на този завод имам количества люцерна нереализирани. Ако имаш и координатите на завода в Румъния, ще бъда много балгодарна. Предварително благодаря!!
  • V
    Комбиниран фураж за зайци гранолирана лицерна фораж по желание на клиента цена от 035 до 050 ст зависимост от концентрацията на фоража пример ( 70 процента лицерна 20 пр царевица и 10 процента кюспе ) цена 045 ст килогр 0878521782 също предлагаме изработка на ешлеме цената е 20 ст килограм пример за заици (10 бали люцерна 100 килограма царевица 50 килограма жито 25 кил овес 25 кил кюспе) = 400 килограма гранули за заици със супер качесво+ ДОБАВКА НА БИО КОМПОНЕНТИ по желание на клиента
  • M
    здравеите колеги ас гледам кози и ярета искам да попитам за тази гранула като я давам трябвали даи давам люцерна или само гранулата и зопта
  • M
  • L
    Част от люцерната ми замина за един фуражен завод, там я мелят на брашно, цената му преди 2 години беше над 400 лв/т без ддс. Тази година като им карах всичкото брашно заминаваше за Румъния, там го правели на гранула за агнетата.
  • L
    АМИ ТУК В ХАСКОСКО 40КГ 19ЛВ.
  • B
    А какви ориентировъчно са цените на тези гранули ?
  • C
    te lakomite i na bali pak 6te qdat pove4e! a granulata zelen li e,4e da se poduvat? i kogato jivotnite sa sviknali nqma problem s poduvaneto
  • L
    Аз използвам гранули от люцерна храня телета с тях и съм доволен неми са се подували киснаги в вода и после ги бъркам с ярма и слама и всичко се изяжда при мен.
  • D
    Един мои приятел ползва за овце но не е доволен поради факта че има по лакоми животни и поглъщат по големи количества и се подуват.Иначе храненето с такива гранули е по икономично но е за индивидуални дажби например за крави,телета за угояване, от този сорт

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

134 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

428 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

168 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

645 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

789 2