Удръжки и неполучени субсидии

• V
    здравеите колеги,обработвам 1000 дк.земя,от тях 94дк угар за които са сметнали че не били добре подьржани,и още 130 дк.застьпвания,грешки,пьтища не дупостими слоеве.как триюябва дапроцедирам сега,какво данаправа да получа поне част от субсидиите.
  • W
    колеги аз за 2010год. заведох дело и сега нашия съд е изпратил запитване до Европейския съд в Брюксел кой съд трябва да го гледа по подсъдност [:slap:] .Но въпреки всичко не смятам да се отказвам да се боря и съм се приготвил и тая година отново да заведа дело,защото този недопустим слой който го измислиха,никой не обяснява как се формира и защо след като си го посочил не се направи проверка,на място и да се види реално дали се работи,а се налага административна санкция.Също така системата ИСАК която я въведоха на пожар е с некоректни параметри поради което се изместват реалните граници на имотите,но въпреки това никой от управляващите не предприе стъпки за коригирането и.Явно така им изнася
  • D
    А трябва ли нед. слой да се отразява в графа наддекларирани площи след като си го заявил в заевлението.Никъде не го пише, защо трябва да го умножават по две.
  • J
    Застъпванията още не са изчистени това ще стане към края на март месец.Така казаха от министерството-горещите телефони.
  • R
    za sega i az nqmam pari i izobshto ne cakam do kraya na mart m. [angry] [angry] [angry]
  • K
    някой има ли вече получени пари?
  • S
    неполучените пари отиват за бонуси на тези некадърници които трябваше да оправят недопостимия слой [bi4]
  • S
    неполучените пари отиват за бонуси на тези некадърници които трябваше да оправят недопостимия слой [bi4]
  • S
    И според мен тези % не са реални.Като тази година толкова санкции не е имало до сега поне по нашия край.А интересното е къде ще отидат неполучените субсидии?
  • P
    Според вас реални ли са тези 99,4% изплатени субсидии.Аз мисля че на над 30% от фермерите не са преведени пари ищени мотат още много защото не бяхме на стачките
  • C
    i az kolegi imax zastapvane na pasi6teto xodix prestavix si4ko kazaxa mi 4e sam gotov i eto niama pari edin mi kaza 4e tezi s zastapvaniata 6te poly4at pari юни mesec
  • P
    Застпването то ми е 100кв.м. на нива 10дка предоставил съм нотариален акт на 23.12.11 ипак няма нищо. Като ме увериха че няма никакав друг проблем.
  • P
    Проверих в системата за индивидулна проверка но там няма промяна.
  • P
    http://fermer.bg/news/3560/1/dfz-prevede-na-zemedelcite-oshte-40-mln-leva-po-sepp-za-2011a-godina.html
  • S
    някой има ли преведени пари тия дни
  • V
    niakoi znae li kak da polu4im informachia za rezultata ot razgledanite vazrajenia

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

237 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

182 1