Разход К 700?

• K
    Какъв разход дава такава машина на декар оран.От типа 5-6 литра,ма той двигателя много износен и тракториста има дизелова кола,мисля че не са значими,Говорим за изправни машини,при нормална експлоатация.\r\nВ ТОСС АД - Добрич,ги рециклират,и за цената си наистина ли струват като инвестиция?\r\n\r\nпоздрави
  • S
    Германските фермери със сигурност знаят какво правят! https://www.youtube.com/watch?v=dOJP0FSgfps https://www.youtube.com/watch?v=LrXsyGdnNXI https://www.youtube.com/watch?v=-V5uzxPIpcU
  • Т
    Браво бе, Георги, послушно момче си ти!...
  • Г
    Бях чувал от много колеги, че К701 е надежден и икономичен трактор. Купих си един К701 и в ТОСС направих нова кабина с климатик и сервоусилване на кормилото. След година, видях ефективността и купих втори К701 и на него му направих всички подобрения, като ремонтирах и кръстовете. Много съм доволен от тези трактори - надеждни, здрави и ефективни. Навреме успявам с орането и затова през миналата година си купих трети трактор К701-сега го възстановявам. С подобренията К-то е по-ефективен от западните трактори, има по-евтина поддръжка и по-нисък разход на гориво и масла. За резервните части няма чакане и са много по-евтини.
  • Т
    Абе, на никой ли не му направи впечатление това може би случайно и погрешка копирано "На този линк във фермер.бг да поместиш следния текст:..." Това шефа на ТОСС ли го е изпратил, а, Георги?
  • Г
    На този линк във фермер.бг да поместиш следния текст: Знаех,че К701 е надежден и икономичен трактор.Купих си един К701 и се обърнах към ТОСС за ремонт на кабина и поставяне на климатик и монтаж на сервокормилно управление.Като го използвах около година,видях ефективността и надеждността му-тогава си купих втори трактор К701-и на него му направих тези подобрения,ремонтирах им кръстовете-отново в ТОСС.Много съм доволен от тези трактори-надеждни,здрави и ефективни.Навреме успявам с орането и затова през миналата година си купих трети трактор К701-сега го възстановявам.С подобренията К-то е по-ефективен от западните трактори,има по-евтина поддръжка и по-нисък разход на гориво.За резервни части-има ги в наличност,много по-евтини са.
  • и
    АБРЕ даите стимул на трактористите не ставаите за една година милионери станете за 4 5 когато работех тая професия даваха по лев на декар оране 0.50 дисковане култивиране. 1.50 жътва и 2 лева жътва сланчоглед 0.50 сеидба пролетници есенници валиране праскане 0.30 еи с тея машини като кировеца и ф 517 средна заплата 2000 лева месец сега се ебавате с 800 1000 лева С СВЕЩ ЩЕ НИ ТЪРСИТЕ ; говора за преди 10 години ЕДИН ЛЕВ СИ БЕШЕ ЛЕВ
  • H
    няма съвременна техника която да гори по малко независимо от почвата инвентара дълбочината и всичко останало всеки който има го е забелязал колко му бърка в джоба за разход и най вече поддръжка.да си кажем на право всеки ги хвали заради комфорта все едно не може и на кировеца да му сложете климатик и кабината да оправите Това е истината...
  • б
    няма съвременна техника която да гори по малко независимо от почвата инвентара дълбочината и всичко останало всеки който има го е забелязал колко му бърка в джоба за разход и най вече поддръжка.да си кажем на право всеки ги хвали заради комфорта все едно не може и на кировеца да му сложете климатик и кабината да оправите
  • M
    При нас снега е над 70см.и не става за работа на полето,но живи и здрави ще направим контрола!
  • K
    Ще чакаме някой колега с реални измервания,за да видим може ли да се вярва на таблицата. поздрави
  • D
    Кирчо,
  • K
    НИКИ правси бате гори взависимос от почвата и терена и ТРАКТОРИСТА ако кара дизелова кола
  • M
    Ники,не съм засичал,но тази пролет за К-то ще има работа и ще опитам да сверя данните с практиката.
  • M
    И аз имам това-онова
  • K
    аз сьм стара кьща мирчев имам циалата книга с таблиците за всиакакви текезесарски ССТ и ССМ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта