Пазар за овце - Раковски

• N
    здравеите,искам да попитам дали работи пазара за животни в Раковски,някои знае ли нещо?
  • P
    Мирчев може и лево круше аз не ги бавя много такива с макаренко става сложно.
  • N
    нещо не мога да разбера купил ли си ги тези овце или са те излъгали
  • M
    Колега,във всичко има и доза риск,която не е за подценяване.Мошениците станаха доста изобретателни.При подобни сделки обезателно запасваш на кръста поне едно ТТ или Макаров!
  • G
    А тази обява върви заедно с трактор владимировец с инвентара+ овцете по 90лв иси мислех че някой дядо сее поминал
  • G
    продават много добри прасенца на тел 0887472675
  • I
    da kolega moje i da ima no az hodih i toq daje nqma ovce a govorih 3 pati po tel.i vika imam a v sashto vreme nqma nishto kato otidoh me chakaha 4dushi i vikat dai da idem v kosharata da gi vidish i kato vidqha che sme 3 trima vika che nqma ovce kak stava tva neznam
  • M
    Защо да са ме преметнали . Овцете са си добри и цената не е висока . Аз съм доволен от покупката .
  • V
    kolega nameri mi na men
  • J
    колеги имали малки прасенца около 20-25кг и на каква ценаса благодаря
  • M
    Колега,напълно е възможно!Аз също купих хубава стока от човек,който можеше от джамбазите да вземе повече,но искаше животните поне да имат късмет,защото самият той е неизлечимо болен и за съжаление скоро почина.Парите по някога са без значение!
  • I
    http://www.bezplatno.net/986162 гледайте колеги и кажете дали е възможно
  • M
    Колежке,за каква категория овце става въпрос? В смисъл:направление-млечно или месодайно,възраст,моментно състояние.
  • S
    Цената на Раковски 2.50-2.60 на живо за овцете
  • G
    При нас купуват добре угоени на 2.60лв килото а за тъмъзлък под 250лв няма
  • D
    Мирко пак са те преметнали

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

ПНДЖ3

Здр.платиха едни пари за някой а други не така че аз питам някой знаели нещо кога ще пусна...

254 0
S

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

133 0
D
395 2
М

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

341 0
А

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

421 0