Цени на овце

• D
    Искам да питам какви са цените на кочове аваси,фрезийски, черноглав плевенски,съответно на агнетата и на овцете?Кажете ми реалните а не на колко да се вдигат ,че да може да се пазариш на по ниска(кой на какви цени е купил или продал в близките5 месеца назад?
  • R
    Продавам 80бр.бременни овце и 10 шилета-породите са аваси,белоноси софийски,черноглави и др.ще кача и снимки.цена 200лв.софия област0889315037 за подробности
  • T
    Продавам чистокръвни романовски женски агнета за разплод 0898682986
  • S
    Порода романовска . Закупени са от института по живодновъдство троян.Чистокръвна порода . Номер за връзка 0893213435
  • M
    По-добре мъжко за разплодник и така постепенно изчистваш породата. По бързо ще стане и ако купиш и женски все пак.
  • N
    аз също се интересувам от тази порода питах и ми казаха за мъжко на10 лв закилограм а на женско 12лв
  • H
    izvinqvam se kolegi 4e bqgam malko ot temata no moje li nqkoi da kaje kvi pari varvat 4istoporodnite ovce lakon a i ne samo ovce ko4ove i agneta.Blagodarq vi predvaritelno
  • 250 с агнетата ли е цената и колко агнета и по колко кг
  • мога да ги купя но цената от 250 лв е висока давам 1300лв за 10те броики с агнетата
  • мога да ги купя но цената от 250 лв е висока давам 1300лв за 10те броики с агнетата
  • много далече аз съм от Шумен
  • раиона е софия
  • В кой район е това???
  • аз продавам 10 бр западно старопланиински дзвиски които се агнят за първи път с сертификат за породност цената им е 250 лв.има и агнета с тях тел.0899995941
  • дами и господа ,никой ли не продава и купува овце.Кажете някакъв ориентир де
  • колеги какви са цените на овцете в момента.Може ли вече да се возят,вдигнаха ли шапа

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

979 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2