Отглеждане на охлюви - какво се случва?

• A
    колеги някой занимава ли се с отглеждане на охлюви
  • M
  • A
    сега няма кой да купува--фермата в с.Слънчево е закрита---аз си ги отглеждам на свободна паша в двора и съм им направил купища от съчки да се зариват през зимата и са ми за лична консумация!!!! Преди години се занимавах с изкупуване и продажба--изкупуваха в Негован една бивша база за гъби--ама няма сметка,престоят ли 1ден и им падат килограмите!!Май имаше и в Ботевград завод за преработка--ама дали работи не се знае??????? Има някакъв клъстер----той раздава оборудване и уж подпомога---ама дотук,реализацията изцяло зависи от производителя!!!!!!Ресторантите не купуват --така,че може за лична консумация--ама много трябва да врат със сол и оцет да им падне слузта!!!!!!!!!!! Преди да се занимаваш----потърси пазар,защото произведените май ти ще си ги ядеш!!!!!!!!!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Ферма за охлюви

Vili nikolova: Един приятел има ферма и засега е доволен от печалбата

354 2
С

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

278 0
M

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1589 0
H

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1837 3
N

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7309 1