BOLGAR tk-82

• F
    kolegi nyakoy ako znae molya da mi kaje kak da presposobiya blokaj na bolgar tk-82
  • F
    blagodarya za informaciyata
  • G
    http://opticom-bg.com/shops/product/1571/kran-vazduh-razedin-t150-.html http://opticom-bg.com/shops/product/1981/shtutser-gres-var-hod-niva-.html Ето това ти трябва основно другото са връзки маркучи.
  • G
    на 8 но още на 4 действа
  • F
    za tova pitam dali shte stane s originalniya i malko vuzduh da istarve pak shte zadeystva.A ti na kakva atmosfera podirjash vuzduha
  • G
    Оригинала лагерува на втулки и опръстени изпуща масло или въздух затова още като нови ги изолират защото омасляват феродата на спирачките и блокажа и стават неефективни нипел от вариатор на нива струва около 50 лв.кран около 20лв.и аз имам двоено но във кал сняг много помага блукажа а въздух и да се губи малко той е без пари.
  • K
    Колега блокажа не служи да го ръчнеш от единия край на нивата и да ореш до безкрай,служи да те измъкне от некоя крива нива, за оранта си имаш двойно.....голем зор да си разпилееш скоростната кутия но все пак машината е твоя
  • F
    blagodarya za vsichki mneniya.Moya balans izbiva na 6 atmosferi znachi shte tryabva da digam oshte
  • D
    Става и с оригиналния.ДЕЙСТВАЙ
  • F
    bez takova prisposoblenie ot variator na niva ne stava li napravo s originalniya
  • K
    втре в кабината А накраиа на нивата го изключам ниаколко метра преди да завиа да може да освободи
  • D
    Прави са колегите за въздуха.Прекарваш си маркуч с въздух в кабината с спирателен кран,където да ти е по лесно да пускаш и спираш въздуха с ръка,от спирателния кран с маркуч до нипела на спирачния кожух,така се задейства блокажа при нужда с пускане на въздуха от крана.Трябва да имаш постоянен въздух на 7,8 атмоствери.Това сме го правели и няма проблеми,стига да ти е изправен блокажа.
  • F
    tozi kran kade po tochno se slaga
  • A
    а на нивата как обръщаш
  • K
    аз 3 години карах с блокж на вздух на бумбалеца с дисковете за блокажа се преспособиава такова криволче като на нивата на вариатора и кран за пускане на вздуха от шкода мадарка но когато изкаш да изключиш блокажа спираш вздуха и караш малко направо доде освоводи блокажа че иначе отиде деферинциал Силви двоиното е двоино но влокажа е голиамо предимство
  • M
    Колега фермер недей си търси зорлян беля на главата.На времето като ги вземеха нови в ТКЗСтата им сваляха блокажите.Само проблеми създават и то големи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

28 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

203 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

95 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

94 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0