Някой да е монтирал на трактора си водороден генератор

• A
    колеги някои да е монтирал на трактора си водороден генератор.даите мнение и дали си струва.благодаря на отзовалите се
  • E
    Аз! И ! Ти даваш , аз взимам и .....тоя що дава ....ще пие една стедена Н2О. Ама тоя път негоряща!
  • E
    Бъдете умни , стига глупости, ние газещите калищата за жълти стотинки не сме толкова найвни. Зъби не ми останаха от стискане по селските върлаци , за да ги вземе поредния шарлатан!
  • E
    Тука на няколко места говориш за имплозия!!!! Буталата на тракторите в тоя случай няма ли да ги бутаме , ами обратно ще ги засмукваме. Поредната шарлатания. Аз съм до тук!
  • N
    евер
  • E
    Ама това казвам и аз бе човек. По-надолу ще прочетеш за какво става реч. Това не може да бъде!!!!
  • E
    Добре , ела го монтирай на моята кола и ако ми даде обещаната от теб икономия , ще ти платя двойно. Ако ми съсипеш колето , ще ми купиш ново! Бас хващам пред форума.
  • E
    От 1968 год. чета за такива ,,чудесий,, ала до сега файда - ьок! Така , че твърдо НЕ!
  • R
    както бях обещал давам резултат от теста на водородна клетка при лек автомобил Опел Зафира модел 2008 год., преди поставянето на клетката гореше 6, 2/100 , а след поставянето 7, 8/100 , поредните измамници в България . Обадих се на производителя нали си имаме и гаранция и то като почнаха едни съвети от разстояние едни убеждаванета по телефона , как трябвало да намеря някой да ми бърника в софтуера , или пък да си купя от тях чип на стойност 150 лв, че и той ако не работи и с него да се набутам, писах им мейл за да вземат мерки но уви , нищо то времето си върви и нанесените вреди от преразхода на автомобила се натрупват и после в съда ще станат пишман че не са ми обърнали внимание , та моят съвет е КОЛЕГИ НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАЗИ МОШЕННИЧЕСКА ФИРМА http://www.hho-bulgaria.com/
  • R
    Колеги вчера монтирах пробната клетка на Зафирата , не е вярно че не се влияе от оборотите на двигателя, има един модулатор който следи изходящия ток от генератора и същевременно го модулира от 10 на 40 ампера при максимално натоварване, относно колегата с мерака за клетка 8000 не те знам ква машина имаш ама аз като се замисля май не се сещам за трактор с генератор на 24 волта , а тя е за толкова , максималното което можем да ползваме ние е до 1000 , но могат да се сложат няколко бройки.
  • S
    Колеги HHO газ се прави с ток. С всеки 1000 кубика на 24 волта са необходими по 4-5 ампера . Образите от http://hho-bulgaria.com предлагат устройства за селскостопански машини. Имат клетки спецялно разработени за това. Всичко това звучи като реклама но аз просто изках да споделя.
  • M
  • D
    Явно продавачът на тези клетки не е склонен да ми продаде една от Модел 8000 и да направим тест дали действа Другото което видях е 4е клетката дърпа 40Ампера ток това означава че динамото ще стане консуматив и толкова ще натовари двигателя че икономия няма да има
  • A
    Колеги май някой от нас прекаляват с мераците си за икономия. То бива бива ама 70 процента е направо подигравка. Прав е колегата по горе -дайте да видиме това чудо. Нали като се жениме всеки първо пробва и тогава .....Всичко друго е несериозно.Разбирам желанието за продажба на продукта но...той може да е малко спомагателен а не основен
  • P
    водородната кледка работи по следния начин : количеството газ произведено и подадено към системата не се влияе от режима на работа на двигателя т.е дали двигателя работи на тихи или максимални обороти количеството газ е едно и също което значи че би имало някъкъв ефект ако трактора ти работи само на тихи обороти

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

33 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

111 0

Юмз проблем

r560: Едва ли е от помпата и моя болгар има син пушек при работа на място като загрее е по слабо...

240 2

Съвет за трактор около 100 к.с.

Здравейте, искам да закупя трактор около 100 к.с. Ще го използвам за обработка на около 1...

385 0