Мнение за картофосадачка Akpil

• V
    Садачките на Акпил вършат ли работа става въпрос за насаждане на 50 60 дка
  • D
    колеги спешно ми трябва веригата с лопатките за садачките.Ако някой може да каже от къде да купя.Благодаря
  • T
    Аз имам такава и съм много доволен! За торовнасянето, трябва торта да е суха и да не е стара. След сеитба трябва да не остава в резервоара за тор нищо, защото на другия ден е вече влажна и когато добавишнова тор, тя не може да минава през отвора защото влажната тор го запечатва. Надявам се да съм бил полезен.
  • V
    Kakъв му епроблема на торовнасянето колега?
  • A
    И аз мисля да взема такава ,казват че вършат добра работа.
  • C
    az imam takava dovolen sam edinstveno torovnasianeto ne e mnogo naglaseno na den seia okolo 15dekara

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

84 0

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

65 1

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

115 0

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

873 0

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

316 0