покупка на комбайн от полша или словакия

• D
    някой знае ли как може да се купи комбайн от тези две държави и да се докара до бг.
  • M
  • Z
    колега става лесно стига да знаеш езика отиваш гледаш харесваш пазариш и ако ти хареса товариш на камион и към бг аз пазарувам само от германия
  • M
    При всички положения няма да ти излезе евтино.Аз също оглеждам тук-там,но калкулацията е в полза на машина от България.Доброто си държи цена на всякъде.Точно с този вид техника съм малко на Вие и за това не бих рискувал,но ако пък си толкова мераклия плати на един специалист,който да ти огледа машината колкото е възможно на място.Превоза обаче е най-лесен със железница.Комбайн,хедер,количка-всичко качват.
  • B
    и какъв е конбаина които сиси харесал от там
  • I
    Имай предвид, че в много от случаите когато съм говорил с колеги, може сметката да не ти излезе много по-добре, от това да си купиш от дилър, който си има сервиз , поема риска по транспорта, документация, скрити повреди и т.н. Аз лично не бих купил, освен ако не отида на място с технически специалист да погледне и тества комбайна.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта