ИЗБОР НА НОВ ТРАКТОР 80-100к.с

• K
    Трактора ще извършва всякакви операции. Колеги моля ако някой е имал допир със следните марки трактори да пише:\r\nKUBOTA M9540 - 34000E\r\nDEUTZ AGROFARM 420 - 34000E\r\n\r\nБях се насочил към Беларус 952.4 , но от Бултрекс ми казаха по-добре да си взема Armatrac че били по малко чупливи. [:slap:] \r\nМоля дайте и други предложения в този ценови диапазон. Трактора трябва да е с ръчни скорости, от значение е и разхода на гориво.
  • R
    zx
  • L
    Никой ли няма да ме посъветва !?!?!?
  • L
    Здравейте, колеги, трябва ми трактор около 100-120к.с. за основни обработки. Имам лозарски трактор McCormick F 95-4, но е много лек и си търся нещо по-голямо.На този етап не мога да си позволя нов затова се чудя може ли да се намери нещо добро за около 20 000лв. Какво бихте ми препоръчали за тези пари.
  • K
    Нашият е 952 на 2700 мт/ч>за времето което го имаме(10 години),ремонтите не надхвърлят 1000 лв.Вършим абсолютно всичко с него-косене,оран,култивиране,сеене и др. Доволни сме от машината,при условие че баща ми относно техническата част е доста бос.Но ти и големи ремонти не са се налагали досега. поздрави
  • I
    ?
  • C
    Бултрекс естествено ще си похвалят Арматрака - те са му вносителя а на Беларус вносителя е Беларус Агро Трейд - Плевен /Бултрекс купуват от тях/... Ако гледаш Беларус можеш да погледнеш и 952 от старият модел с металните кабини без климатик и интерколер, внесени са като втора употреба от Унгария дефакто са на 1 мото/час и правени миналата година... В България нямат проблеми с регистрация /гарантирам/
  • S
    Най хубавия трактор е и като най хубавата жена-чуждия(чуждата)
  • S
    Ти си ги наблюдавал аз работя с два доица по 100 коня твоя 952 не може да им се опре ни по здравина нито по комфорт нито по работа да не говорим за тежки обработки знаем го МТЗ колко му е силата
  • P
    952 е спечелил но ти още нишо не си видял като стане на 1500 2000ч оран и дисковане пак пиши
  • G
    Здравей колега надявам се да мога да ти помогна с малко инфо. Аз имам 952.4 и за него мога да дам информация от първо лице. Трактора работи добре има малки грешки от време на време, но нищо сериозно. На полето обаче се представя много по-добре от посочените от теб кубота и дойц. Мои приятели имат и двата модела които посочваш. Те са доста по-леки от 952 и на тежките обработки изостават. А особено Дойца с дискова брана само подскача. Това сам го наблюдавал лично. Колегите имат и кубота и дойц и 952. На оран 952 върви с най-висока скорост. Ако обаче ползваш тракторите за по-леките обработи пръскане, торене , сеитба куботата е добър избор. Аз трябваше да реша същия казус миналата зима и 952.4 спечели. Основно с маса, и ниска цена на поддръжка. Пробвай само да провериш колко ще ти струва една част при всички модели и прецени. А и наличностите при западните марки са кът. С Джонките няма да сгрешиш ама са прекалено много пари, който може да ползваш за инвентар. Успех с избора.
  • A
    3800мч
  • F
    skaip ima6 li?
  • A
    е по тава си приличаме
  • F
    аз съм заложил на Фендт и не бих заложил на др марка!
  • A
    Ок, тогава телефони и e-mail можеш да вземеш от сайта.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

37 0

Юмз проблем

r560: Едва ли е от помпата и моя болгар има син пушек при работа на място като загрее е по слабо...

174 2

Съвет за трактор около 100 к.с.

Здравейте, искам да закупя трактор около 100 к.с. Ще го използвам за обработка на около 1...

274 0

Проблем с разпределителя

ЮМЗ , до вчера хидравликата работеше безотказно, днес вдига много бавно и при изключване...

195 0