Цена на агнета - Февруари 2012

• R
    kak virvi cenata na agneta pri vas v shumensko 4.50 za jenski i 5.50 za mijki
  • N
    Тази година мисля че ще е същото като миналата.Онзи ден в съседното село бяха дошли някакви прекупвачи и предлагаха 6лв. Аз не давам на такива защото нямам кой знае колко агнета и си ги продавам на дребно.
  • P
    излизаме от темата,но в родната държава няма регламентирана кланница за каквито и да е животни/агнета прасета телета/нашите се изнасят и обработва в гърция и турция .В магазина има замразено от бразилия,ирландиа и между другото кой оправлява в момента храните тези който внесоха 20г ирландско месо какво да се коментира повече
  • V
    едно немога да разбера.нашите агнета отиват за чужденците,а ние си копуваме от магазина боклуците който те ни пращат.месото в магазина освен че е с неясен пройзход ,но и животното не се знае със какво е хранено.никога до сега не съм купувала хубаво месо.свинското все ми мерише или на гъби или на нещо др.гадно.веднъж телшко копувах,то 5 часа се вари и пак не се свари хубаво.Затова със семейството си набавяме поне 80 процента храната,като месо ,мляко,цица,зеленчуци и плодове.само основните храни,като захар,сол и олио няма как.Та дори и да няма кой да купи хубаво агншко на 7лв.минимум -хубаво.Миналата година си направихме създърма и направо останах очарована колко вкусна била истинската създърма-от месо,а не от разни жилки,кожи и какво ли още не
  • P
    стоката в магазина не е наша,тя е внесена замразена от др край на света.нашата качествена стока прекупвачи е изнасят и колко са поверигата нетрябва да ни интересува защото всички печелят на наш гръб ,затова трябва да изкаме цени отговарящи на качествената ни стока
  • A
    minalata g.gi dadox na albaneca ismet na 5,60 samo mujki do 50kg.toi doide sus tyr4ina dagi tovarait igi prodava pred men na 10lv.albaneca ima depo i tyrcite zatova kupyvat ot nego.zashtoto agnetata triabva da izlezat ot bg.samo 4rez puten list ot registrirano depo.depoto e v s.manole plovdivsko.
  • M
    Всички се стремите да си продадете стоката на близка цена която е в магазина , но аз все си мисля ,че няма как да стане , защото до като стигне агнето в магазина то минава няколкото пъти през различни хора и чак тогава влиза в магазина . Първо минават с колите да ги събират след това отива при друг прекупвач после в кладница след това при фирмите който го доставят в магазина там си сладат наценка и клиента си го взима на 12 лв. Но преди него всеки си е сложил в неговия джоб по някой лев от агне .Това все пак е мое мнение може да не съм прав ,но аз така мисля .Желая ви успех с продажбата .
  • Y
    коя фирма ги дели на женски и мъжки
  • D
    Тука при нас идваха прекупвачи да питат без да са видяли стоката и като им казах 7.00 и избягаха.
  • M
    Колежке,делят ги защото женските се търсят за разплод-без значение на породата,пък мъжките ги подготвят за износ за курбана в Турция.Това за сега го прави една фирма.Сложи си една цена от 7лв.или колкото мислиш че си заслужават и не си давай животните на безценица.
  • N
    Здравеите, даите ми някакви телефони на тези ваши закупчици дето дават по 6лв на кг,защото след като ги продадеш всеки ти дава по-голяма цена а като ти ги вземат се пазарят Например тази година ги делят на мъжки и женски,а на магазина не пише от какво е
  • N
    az sam ot edno love6ko selo dragana i pri nas varvi 6 lv kg nqma zna4enie ot kg
  • A
    AZ SUM OT PLEVENSKO OSHTE OT MINALATA GODINA MI KAZA 4OVEK 4E TAZI GODINA AGNESHKOTO NAIMA DAE POD 6LV.NO I AZ PODKREPAIM KOLEGATA POD 7LV. DANEME TURSI NIKOI. [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera] [dalavera]
  • T
    Aз сам от Шумен и вече имам поръчки за женски агнета на 6лв над 25кг. Не съм ги обещал мисля да изчакам още. За мъжките ги готвя за курбан байрама, кадето колкото е по-тежко толкова по изгодно няма ограничение в килограмите, по скоро във възраста до 15 месечни.
  • M
    То и никой няма да та потърси
  • K
    във плевенско поне аз не съм чул за цени но аз ще продавам само мъжки така че 7лв бива

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

166 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

295 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

128 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0