някой ползвал ли е този инвертар

• N
    някой ползвал ли е този инвертар
  • O
    tazi mashina e ve4e star model tova e razdrobitel novite koito sa v momenta ne sa s nojove ami sa sas sindjir 10mm stomanen i varshi sashtata rabota no podrajkata e po evtina 3 par4eta sinjir po 60sm ne struvat kolkoto dvata nijq v gatciq mu kazvat katastrofeq ili vatokofti
  • O
    taq mashina e ve4e stara ima q sashtata no nee sas nojove a e sa sinjiri ot dolo i e po eftina smqnata na sinjirite ot kolkoto na nojove tovaq e razdrobitel
  • V
    шредера ми е занон полутежката серия с чукове. меля всичко до около 50 мм макар и бавно проблем ми са камъните! 160 см скоро го давах на колеги и го въртяха с юмз. значи му тртябват по малко от 60 коня. снимка ми е малко трудно да сложа, но ще го снимам тия дни и ще я кача. струваше 7000 от драганови я взех обаче е малко индианска щот се изпонакъсаха вътрешние му кожуси. някъде имах снимка трябва да потърся
  • A
    Един комшия си взе същата косачка,и е доволен от нея,коси пасища.
  • N
    velimirdonchev за колко го купи дай да го видим твоя на снимка
  • V
    ако питате мен това си е баш шредер или дробител ако искате. само не знам до колко усилие може да предава. все пак мисля , че с царевица и тютюн ще се справя стига да няма камъни. на тези машини смъртта им са камъните що чукове и уши съм заварил и моя е от най тежката серия.
  • M
    това е косачка можеш само да косиш,на теб ти трябва шредер
  • N
    предложете нещо, неща кир
  • I
    Да, това е косачка - тип шредер. Ползва се за разчистване, на разстителни остатъци. За тютюн ще е малка си мисля. Така като гледам по снимката, есента като ходихме на Пловдивския панаир гледах такава в САТНЕТ на изхода Карлово за Пловдив. Най-добре им звънни и питай дали ще става за това, което ти трябва на теб да косиш / чистиш
  • P
    Виждал съм как работи на живо . Октоподците го ползваха след жътва на царевица , въпреки че беше кално , ефекта беше много добър. Техните мисля че бяха двудискови , някъде около 3м. захват и ги теглеха с JD не повече от 130 к.с. с 10 км/ч.
  • B
    http://www.youtube.com/watch?v=NgAUGvbN2Ek&feature=related.......http://www.youtube.com/watch?v=UBUx70ZpWSk&feature=related
  • B
    Мисля че предназначението му не е за царевица и тютюн.Дали ще се справи не знам.Ето за това става въпрос.http://www.youtube.com/watch?v=UBUx70ZpWSk&feature=related
  • A
    това е косачка за райграс
  • N
    мисля да го ползвам за насичане на растителни остатъци като царевица тютюн дали ше се справи.цената е 1250лв
  • B
    Това е вид шредер.С него можеш да поддържаш недоиспасани пасища,ливади и подобни.Ако не е тайна каква му е цената?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

I

Фреза или мотоблок

Привет , имам нужда от мотофреза , но незнам дали с ремъци да си купя или съд съединител....

347 0
M

Помощ за закупуване на мотофреза

Здравейте колеги харесал съм мотофреза Raider RD-T06 може ли някой да изкаже мнение за тез...

482 0
п

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

380 1
A

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

1454 0
А

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

608 2