хуманно отношение !!! ужас !!!

• S
    колеги гледайте този клип дълак е ако искате си го пуснете от един час нататък и гледайте за каква хуманност говорим!!! http://vbox7.com/play:m4e82cbf80 [cry] [cry] [cry]
  • E
    kolegi ima takiva hora i pri nas az imah edin rabotnik koito ne dava6e na kravite da mradnat s glavi imah 4uvstvoto 4e do nqkoi den 6te mu pre4i i tova 4e di6at. IZGONIH GO nai pozorno i posle blizo 2 meseca sam se borila s jivotnite dokato se uspokoqt .A tozi ot klipa ako mi e rabotnik i go vidq 4e se darji taka s jivotnite da sam go zastrelqla [bi4]
  • E
    kolegi ima takiva hora i pri nas az imah edin rabotnik koito ne dava6e na kravite da mradnat s glavi imah 4uvstvoto 4e do nqkoi den 6te mu pre4i i tova 4e di6at. IZGONIH GO nai pozorno i posle blizo 2 meseca sam se borila s jivotnite dokato se uspokoqt .A tozi ot klipa ako mi e rabotnik i go vidq 4e se darji taka s jivotnite da sam go zastrelqla
  • V
    Той самият лектор е с болен мозък !Не видяхте ли лекцията му -изкарва всички животински храни за отврат и гнусот !Млякото било пълно с гной- соматичните клетки представлявали един вид гной,отделян от вимето на кравата, млякото съдържало един вид морфин и хората се пристрастявали към него, ама това за пчелите и медът бе най -яко , медът представлявал животинско повръщано, демек пчелите го повръщат пчелния прашец и Ние хората консумираме тяхната повърня !!!Бахси Лектора !!! Тоя ми прилича на някакъв измънземен гущер -апостол на Новият Световен Ред!!! Няма да се учудя ако кадрите с отношението към животните да са специално режисирани за филма\лекцията, само и само да отвратят потребителите от животинските храни !Това цялото филмче смърди на някаква Пропаганда !!!ХАмериканска Пропаганда , тоя все едно е някой пастор от тия техните секти дето ги зомбират от телевизорите и са спонсорирани с парите на някоя голяма корпорация! Новият Световен Ред чука на вратите ни ,хората ще ядат храна от туби и ще мислят каквото им е внушено от ТЕЛЕВИЗИЯТА !
  • N
    Ужас!!!!!!!!!! Това е отвратително. При мен такова нещо може да се случи единственно ако съм мъртва. Като гледам този безмозъчен човек как бие теленцето,не ми се мисли как се държи с децата си. Този ако ми е работник и го видя да прави такова нещо ще го накарам да спи до теленцето и да го целува цяла нощ.
  • G
    Колеги, агесори има навсякъде, някои се отнасят така с животните други по същия начин с хората .... просто трябва да се борим като общество с такъв вид поведение. Ако знаем и можем да помогнем, нека го направим,, да не си траем. Иначе съм сигурен, че повечето хора, които се занимават с животновъдство, обичат животните и не биха сторили това .... дори напротив!
  • M
    това може да го прави само човек с болен мозък , Не е зависимо къде се намира в ЕС,Америка или на луната
  • W
    в АМЕРИКА!
  • S
    НЕ! НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ЦЕНЗУРА НЕКА ХОРАТА ВИДЯТ КАК В ЕС.СЕ ОТНАСЯТ С ЖИВОТНИТЕ ,КОИТО ИМ ДАВАТ ХЛЯБА В РЪКАТА!!!
  • W
    ДААААААМ В ТАКИВА СЛУЧАЙ ВИКАМ ДА ИМА ЦЕНЗУРА ПО РАЗНИТЕ МУ ТАМ САЙТОВЕ ЧАТОВЕ КОМПЮТРИ НЕТОВЕ И Т.Н. А ИНАЧЕ КОЙТО ЗНАЕ ОТ КЪДЕ ПРОИЗХОЖДА ДНЕШНОТО БЕЛОКОЖО НАСЕЛЕНИЕ НА АМЕРИКА ЩЕ БЪДЕ НАЯСНО НА КАКВО СА СПОСОБНИ!
  • M
    Свят голям, хора разни. Аз лично се съмнявам, че болшинството от колегите използват подобни методи при отглеждане на животните. Този матерял идва в подкрепа на пламенната реч на едно момче /неоправдан идеалист или купен провукатор/ за която би му завидил и самия Хитлер. И той като него ги е раздухвал какви ли не отопий но историята показа друго. Не ми се впуска в подробни коментари, но ако има несъгласни с моето мнение бих коментирал.
  • N
    Защо ли ги гледа? Мъчи и него ,и животните. Ужас!!!! [:slap:]
  • K
    [:slap:]
  • A
    Без коментар.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

165 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

448 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

664 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

797 2