Шредер - ефективност ?

• Z
    Здравейте колеги. Имам един въпрос - някой от вас имал ли е шредер и как работят тези машини ? Имат ли проблем ако ударят камък ?
  • M
  • Z
    Добре..а коя марка шредери ще ми препоръчате..гледам тези на Zanon много ги рекламират...ама нещо не им се доверявам ... кажете вие с какъв модел работите?
  • V
    ЗАЩИТА НЯМА ИМА ЛИ КАМЪНИ ТИ СЕ РЕВЕ КЪСА ЧУКОВЕ БОЛТОВЕ УШИ. БАКТИСАЛ СЪМ ДА ЗАВАРЯВАМ!ИНАЧЕ ЧУКАНИТЕ ГИ СМИЛА!
  • K
    Кире намерил си кирилизатора .....така по бива
  • K
    В село Боженица и малко вьв село Врачеш и Еловдол
  • Z
    Благодаря за съветите...Кирчооо хайде вярно да ми покажеш някой път какво си направил с тази машина... ти в кое село работиш в Ботевградският регион ?
  • A
    Колега, имам шредер работещ с широки ножове. Дървета до 7-8 см ако минеш бавно през тях ги прави на трески.Камъни съм закачал, подчертавам закачал, няма проблем, но ако е голям и може и да поломиш някои ноож. Нож не съм чупил, но е интересно че не мога да го заточа с флекса, много е упорит и явно се точи с нагряване.. Колега успех с машината. Питаи ако ти трябва нещо.
  • K
    http://www.nobili.com/it/cat_serie.php?ID=167 трактор болгар тръстика и сено високи колкото трактора ги прави на дреб,след теб е стадион,а колкото до храстите при мен е аморфа дебела колкото палец остават неотрязани тук там,шредера има два вида ножове и едни във форма на лопатки,моето мнение е че е полезна машина....
  • K
    колега зависи ако косиш капини ниама иадове ама на дебели дьрвета е проблем Оо ти си от Правец аз сам от Ботевград ште те вода един ден до село да видиш как работи шредера
  • B
    Някои шредери са с ножове други с чукчета,а има модели които са оборудвани и с двете едновременно.
  • N
    Краси,сигурно трудно се косят тръби...а какъв зор е да ги отгледаш...
  • K
    Кося в службата с такова чудо,имат защита да,косил съм дънери камъни и разни тръби... чупят се ножовете
  • B
    По принцип би трябвало да имат защита.Разгледай тук.Има стотици клипове и модели.Отдолу има и коментари които копираш и си ги слагаш на преводача ако не разбираш езика.Все ще добиеш някаква представа. http://www.youtube.com/watch?v=IdgpInrs-cU
  • I
    Не съм работил с такова нещо, но сигурно ще има някакви поражения то си и зависи на какъв камък ще попаднеш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

579 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1159 3