Кажете си мнението за Клас 76 - 1990 г.

• D
    Здравей те колеги, какво ще кажете за Клас 76 -1990 г.
  • I
    Колеги, да не се заблуждаваме - няма лоша комбайна има лошо "задкормилно" устройство. Ако си я караш сам, ще жъне и ще пее, ако седне някой льохман - ще ремонтираш. Това е моето мнение за всички изброени модели.
  • G
    CLAAS пусна официялно ОНЛАЙН КАТАЛОГ за резервни части!... http://universal-nvg.bg/news_archive.php?language=bg
  • D
    Тази която карам е CASE 6088 ,двигатела е 368кс.бункера е 8 тона,хедер 7м.А за CASE 9010 двигатела е 420кс. ИВЕКО,бункера и хедера са същите размери както CASE 6088.
  • D
    Данчев ще каже, неговият е почти същия
  • D
    че вектора си е дон 1500,както и агроса.ама си остават рускии стандарт.в една банка днес ми предлагаха кеис 9010 2008 г-бива ли ги ?
  • D
    Наскоро в нашия регион докараха нов Вектор.. няма ви казвам за какво става въпрос :Д руснака слагал шайби , ремъци, маркучитa и тем подобни. и той не знае за какво ги е слагал :Д гледал ама недогледал :Д Видях ремък сиг 4 метра дълъг [:slap:].. Голям, груб комбайн ама погледнеш ли вътре едни малки сита.. 5 сламотръса..
  • D
    Напълно съм съгласен с Данчев, няма лоша комбайна има лошо поддържана но има и графа по- ремонтно пригодна, защото никой не е застрахован, че обслужиш ли я в кампанията няма се счупи..
  • D
    Има и роторен Клас и Джондер.А тези комбайни с роторите им трябва постоянен поток на маса за да работят качествено.Няма ли маса започва да пръска зърно.
  • D
    не им знам моделите на тея кеисове,те и те само ротори правят.според мен сламотръса е много по добре
  • D
    За мен всяка една марка комбайни са хубави,няма лоша комбайна.Само подръшка и карането .
  • R
    Модела е идеален,икономичен и не пилее зърно
  • R
    Колега, имам CLAAS 76 - 1982 год. Ползвам го от 1998 г..Сега е на 3700 м.ч. Нямам забележки към машината.Работи много добре.И все пак си иска поддръжката. Пшеницата е по-чиста от ориза в магазина.
  • D
    жъна с тази комбайна от три години
  • D
    пък и ти си с кейс ,трябва да спорим до сутринта
  • D
    А лятото ще има само

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта