Има ли някой площи по натура и знае ли колко е субсидията по тази мярка

• B
    Има ли някой площи по натура и знае ли колко е субсидията по тази мярка(също дали има преведени пари) [dalavera] ?
  • P
    абе по сметките няма нищо а и в системата за индивидуални справки няма обновявания кой знае кога ще плащат
  • S
    ами миналата седмица излезе информация че субсидиите ще започнат да се изплащат през тази седмица но по колко точно не мога да кажа мисля че зависи от това какви забрани имаш върху имота ако някои знае нещо повече по въпроса нека пише
  • M
  • P
    Някой не научи ли нещо по въпроса? Януари одавна си замина, никъде няма нищо написано относно натура.
  • P
    ники уж в понеделник щяло да има информация в системата за индивидуални справки на дфз
  • Q
    четох изказване на г-жа Боянова,че средствата ще бъдат изплатени до края на месеца-става въпрос за януари
  • B
    никои ли не знае нищо за натура

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1