PRONAR - трактор

• За бога хора не си купувайте трактори с марка "PRONAR" полско производство с представител за България, фирма "БУЛТРЕКС"- гр.Левски. Това е абсолютен боклук, троши се през ден,а за сервиза да не става на въпрос.Проклинам деня в който реших да си купя такъв трактор. Това че е евтин е пълна заблуда.Само ако знаете за какви пари става на въпрос при постоянните ремонти.
  • Ние купихме Фотон от Драганови през есента. До момента не е дал никакъв дефект, а свърши доста работа. Сега култивираме с него. Двигателят е Перкинс - 94 коня. Зимата се наложи да го палим при минус 15 градуса и запали веднага.
  • колеги интересувам се по точно от фотон FT824
  • колеги а кокво мислите за фотон и беларус
  • D
    и още как?
  • Трактор Пронар е най-големия боклук на пазара.
  • V
    12
  • A
    каквиса китайците колко коня
  • купете си китайци бе глупаци. аз имам два и им сменям само масло карам ги от три години
  • Nie pak imame belarus 82.1 na 5 godini i 4500 4asa i nikakvi problemi nqmame s nego toi sam gleda 4000 dekara zemq edinstveno kato nov izkliu4va6e ot bavnite no mu smenixa kapaka i sega nqma problem
  • Колеги, Вие сте си закупили Беларус с кабина на Пронар. И защо оплювате марката Пронар, след като по-скоро имате Беларус. Аз притежавам Пронар 5135, който е с Ивеко мотор и трансмисия на ZF. Трактора е на 2000 мч и до сега не е създавал проблеми. Имам и Беларус 952.3, който е на 3000 мч и дава много чести аварии. Не правя реклама на нито едната марка, но е добре да разграничавате Пронар от Беларус.
  • Abe imame dva PRONARA 82SA povredi se predniq most slojna rabota samo defekti davat 6to za ma6ina e tova
  • Големи боклуци - колеги.... [angry] [angry] [angry]
  • [:tractor:] [gun]
  • колеги аз имам 1021 пронар също със доста повреди орбитрола протече хидравликата тече като нов стартери стоика на климатика къса семерини текьт и други ядове но работа върши
  • J
    az znam vseki traktor colko i kvo gori tam e rabotata ce dokato ne se izravnim s EVRO SUBSIDIITE prim na 6veciya 6te karame na umz ili 2ra upotreba kvo da pravim SADBA be kolegi. niy sme izdrajliv narod taka ce uspeh na vsicki GOSPOD da e s nas a vsicki YPR m-----a im

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта