Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

• D
    Здравейте , на скоро закупих въпросния трактор , обслужил съм го но забелязвам проблем в съединителя , изхлючително твърд е педала в буквалния смисъл трябва да се набера на волана за да успея да го натисна до край, иначе реверса си влиза идялно при добре натиснат педал скоростите си влизат нормално няма претрисане или буксуване на съединителя откачик да проверя само жилото защото се съмнявах да не би то да е проблема там нао всичко е нормално движи се без проблем. Някакви идей прди да се стихне до тотално разглобяване?
  • 6
    Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми обеждаваха че ще се оправи като се разработи ама се оправи когато се скъса жилото и го сменихме с ново

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

71 0

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

112 1

Челен товорач АТОН

Иван: Здравей колега, имам го от около 2 месеца на ЮМЗ, изключително съм доволен. Ползвам го за...

289 1

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

334 2

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

456 0