Субсидии СЕПП и СНДП Януари 2012 - да ни е честито!

• I
    Средствата са по схемите за единно плащане на площ (СЕПП) и национални доплащания на площ (СНДП) и ще са по сметките на бенефициентите най-късно до края на месеца. Европейско финансиране от 22.5 лева за декар обработваема площ ще получат над 87 хиляди бенефициенти по СЕПП. Национални доплащания от 3 лева на хектар ще подпомогнат близо 68 хиляди земеделски стопани.\r\n\r\nРазмерът на субсидията за всеки фермер е изчислен по актуалните данни за допустими площи, налични в системата за идентификация на земеделските парцели. ДФЗ предостави възможност на всички кандидати да се запознаят с резултатите от проверките спрямо слоя за допустимост и при несъгласие да изпратят официална жалба до Министерството на земеделието и храните. След обработка на подадените жалби, заявленията за подпомагане на площ от Кампания 2011 ще бъдат преразгледани. Общият размер на средствата по двете схеми за тази кампания е над 877 млн. лв.\r\n\r\nДФ „Земеделие” отново призовава земеделските стопани да проверят актуалността на посочените от тях банкови сметки, за да нямат проблеми с получаването на финансовата помощ.
  • S
    njama i njama.lani imah zastapvane,no bjahme malko i ni vla4iha do april.pak sega sme po4ti vsi4ki ta neznam.za 6 dka zastapka sanktsiata mi be6e subsidiite za 12 ta tova e po interesno s kolko 6te ni oderat sega
  • M
    Колеги някой ще се похвали ли с превод [dalavera]
  • B
    От това правителство по лъжливо е нямало
  • S
    da pusnem i tema za predstoiashtia protest na 1 fevruari ako iskate zastoto obestaniata kakto sa go podkarali tia gadove ot ministerstvoto njama da se izpulniat
  • P
    Око да види,ръка да барне,иначе не вярвам ПП Колежкей innna, що пусна и таз тема ма,много теми станаха за тез пусти субсидии
  • P
    ще взема и аз да пусна една тема за субсидиите но видях че вече има няколко и си помислих че няма да е правилно INNNA
  • M
    .......най-късно до края на месеца. Ха ха нали обещаха за 20!!!!!!!!!!!! Нали когато стачкувахме тази дата визираха,или то обещанието не е като изпълнението
  • V
    http://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/edinica-plosht/А декар било изв.
  • V
    Какво значи 3лв на хектар.Или аз не съм разбрал правилно.
  • P
    да прочетох го преди малко,само да е изтина
  • S
    http://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/edinica-plosht/
  • P
    сигурна ли ти е информацията

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1