клас 85 обороти на барабана

• P
    здравеяте колеги относно оборотите на барабана има ли някакъв начин за намаляне до 300 оборота например за жътва на едър слънчоглед, по малко от 800 не могат да паднат с оригиналните шайби но за слънчогледа са много започва да люпи.Чувал съм че става ама как.
  • K
    kmd-6
  • I
    Така е Данчев през барабана минават само кочаните а стъблата и листната маса през силажиращия барабан
  • I
    Да същото е
  • D
    За това ли става въпрос
  • D
    Иво,не само силажира,а отделя кочаните и силажира сухата маса.
  • K
    janal sam carevica s DONa i KMD-6 I PRAVI PERFEKTEN SILAJ TOVA BE6E KOGA BIAX KATO Y4ENIK V mtyto
  • D
    За него не знам,не съм работил на такова
  • I
    То това руско приспособление си е почти цяла силажирка на Дон-а е КМД6 и е цели 4т Предните гуми вървяха на ръба
  • K
    a KMD-6 za DON a
  • K
    ama az si jnex i slan4ogleda s tezi zabni koleleta i stavat perfekni oboroti.TI S TAKOVALI PRESPOSOBLENIE SI JANAL kolega Dan4ev
  • D
    Същото е
  • D
    За СК-5 или СК -4
  • K
    ppk-4
  • K
    da vijdalsam tezi gi vzex ot kolega koito ima6e takova presposoblenie za niva ppk-4
  • I
    ремъци 3hb няма проблеми-при пренатоварване ммотора гасне

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

156 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

849 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1

комбаин

go6o82: Класа от Германия, това Джони W е голямо дърво , а и не е Джон Диър, само е брандирано так...

707 2