Субсидиите на площ започват да се изплащат от понеделник

• G
    Най-накрая в ДФЗ и МЗХ написаха,че от днес изплащат субсидиите до края на месеца. Чакайте .. Ако някой получи къде и по колко .
  • A
    За 5то качество земя колко е субсидията.
  • N
    В сайта на ДФЗ има ли отбелязано вече на кой е преведено и какво?
  • H
    Zdraveite kolegi,imam prevod po 25,50 na dekar,vsichkite. Nova zagora-postbank
  • W
    ДАААААМ АЗ ПАК РЕЧА ПРИРОДАТА КОГА РЕЧЕ ДА ТЕ ХРАНИ НЕ ПИТА ЧИЕ ДЕТЕ СИ
  • M
    Mного точно казано колега ,ако не е тоя от горе сме си --гола вода--и аз проверих днес в ДСК ама няма нищо ,здраве да е ше чакаме и поздрави на всички колеги които имат преводи
  • L
    Колеги,най-хубавата "субсидия" ни я прати Господ вчера цял ден и цяла нощ(дано прати още един такъв "транш"!Важното е той да е с нас,другото е вятър и мъгла!
  • V
    колеги, парите са толкова, не защото бяхте малко, а защото ви предадоха ръководителите на НАЗ. Още преди да тръгнат тракторите за софия те се бяха отказали да искат пари и дрънкаха някакви глупости за политически оставки и прочие.Не съдете другите, че ви предават- вижте първо предателите във вашите редици.
  • G
    kakvo stana s parite za tutunoproizvoditelite , njakoi poluchil li e nesto ?
  • I
    Аз имам недопустим слой и застъпвания и имам платени около 70% от сумата. Но така или иначе не ми се връзва плащането. Ще чакаме март месец.
  • V
    az imam 4asti v nedopustim sloi i niamam prevod
  • B
    Пуснаха кокалче да глозгаме и да си мислим къде сме сбъркали.Вярно повече е от миналата година и още ще чакаме ама защо беше тая простотия с тея срокове за оправяне на застъпвания като сега те не са си свършили работата.Лихви ли ще дават за забавянето по тяхна вина,или министъра ще се извини,или сме в България?Нищо лично към министъра-доктор е не е банкер,а банкера иска лихви до стотинка.
  • G
    От ЦКБ в Ямболско, някой има ли преведени субсидии или аз съм от останалите 1.8% ? [cry]
  • E
    Трябваше да е! И затова протестирахме, но бяхме малко. Резултата е, че ни извадиха от джобовете по 7 лева на декар... Другия път - всички на пътя
  • A
    az vzex po 25.40 po tolkos li trqbva da e nali po 32.50
  • E
    vav vraza v prokredit bank ot dnes ima prevod

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта