Трактори Skoda-Liaz?

• K
    Какво представляват тези трактори?\r\n\r\nпоздрави
  • I
  • I
  • I
  • I
    http://www.youtube.com/watch?v=lRWcuYTzODY- vijte go
  • I
    с
  • I
    А относно конските сили ШКОДА имат доста голям асортимент от мотори Фабрично този трактор е с двигател 6-цилиндъра с мощност 180кс аз на моят съм му сложил 6-цилиндъра 260кс с турбо които свалих от камион ШКОДА ЕВРОПА има и по мощен мотор 320кс 6-цилиндров с турбо и интеркулер.ЗА скорстната кутия няма зна4ение каква е мощността на мотора.
  • I
    а за скоростите МНОГО добре са си сметнати има си бърз и бавен блок 10 скорости скоростната му коутия както и двигателя са 6кода мадара, европа няма значение еднакви са А диференциалите са от КСС
  • I
    шкодата я ползвам от 3 години и няма грешка проста механика ефтини части много производителен
  • K
    Ок,но зетор 180 к.с,колкото е най-големият предлаган,е голяма рядкост.Досега съм виждал 1-2 да се продават? поздрави
  • R
    колегата е мн прав карал съм зетор 5 год като бивол е
  • D
    Мощен е колкото Шкода и по добър.
  • D
    Колега,не ти трябва Шкода а си вземи един ЗЕТОР.Зетора е по добър отколкото Шкода.
  • K
    Благодаря,още информация? поздрави
  • P
    В съседното ни село един колега имаше, и от него съм чувал че на коне са повече от Т150 , но скоростите не били мн добре сметнати и неможе да дърпа повече от Т-то и я продадоха !
  • K
    Предполагам са едно и също,как са като машини? поздрави

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

82 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

144 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

94 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

160 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

171 1