гражданска отговорност за трактор

• N
    Колеги,колко може да струва гражданската на Болгар?
  • E
    имаш право.без субсидия не можем да се конкурираме с европейската продукция. За печалба ще говорят големите. Ние - колкото за нас и децата ни. Всеки се простира , колкото му позволява чергата.
  • E
    имаш право.без субсидия не можем да се конкурираме с европейската продукция. За печалба ще говорят големите. Ние - колкото за нас и децата ни. Всеки се простира , колкото му позволява чергата.
  • A
    Ама ти май повече ще се набудаш по тези имоти-земеделски,отколкото ще спечелиш!!Субсидията нищо няма да покрие!!!!!! Ама аз му викам::няма да купувам трактор и да правя разходи за застраховки,нафта,части и тн.е....ама пак неизлизат сметките!!!!! Като дадат тези 1500евро--тогава трябва да излязат--иначе верно било на загуба,защото продукцията от Европа е евтина и субсидирана и няма смисъл,човек да се мъчи да сади и да произвежда!!!!Само за лични нужди--ако произведеж много си на загуба--ако е малко нак си на загуба!!!!Само толкова,колкото за лични нужди и да пласираш на приятели и познати!!!!!Иначе да продаваш на пътя или на пазара--голема разправия и губене на време!!!!
  • E
    верно е . един да се прасне у плуго и ти стига. а дамари дал бог.
  • R
    стига ти да се чукне някои в ивертара като го транспортираш и ето ти главоболия
  • P
    птп на полето не може да извърши но може да го стопират полицаите + една здрава глоба и тогава орането ще ти излезе 50 лв
  • A
    Някои хора не ги застраховат-----то вече и леките автомобили не се застраховат--Вие трактор!!!!И после--ама много разходи-----дай 35лв. за оране на декар!!!!!Е може и за 20лв.---аз нямам трактор и се пазаря с тракторособственици--ама не съм чул досега да застраховат трактор!!!Сигурно за новите модели и марки се отнася--тия старите Владимировец и болгар изобщо не ги застраховат!!!!!!!
  • I
    Гледаш от тук: http://www.sdi.bg/onlineInsurance/calculator.php и си избираш Най тънко като гледам взема GENERALI
  • D
    аз правих за 86 лв.ама много зависи колко машини си застраховал преди това.......
  • L
    Виж тук http://www.sdi.bg/onlineInsurance/
  • E
    Колега миналата година ГО за моя БОЛГАР беше общо 131.40лв Към ЛЕВ ИНС на изплащане. Като първата вноска е 41.40лв а следващите три вноски са по 30 лв. Тази година цените са се дигнали с 15-20лв.
  • W
    в mobile.bg има сравнение на цените на всички застрахователи в българия!поразгледай мобилето и ще се ориентираш!
  • S
    Цената е 95-100лева.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0