vupros kum pchelarite

• R
    Bih iskal da popitam dali nqkoi moje da mi kaje kude vuv varna ima specializiran p4elen magazin....tova koeto iskam da zakupq e propolis, koito e gotov za konsumaciq...
  • C
    Здравейте за да не отварям нова тема ще пиша тук дадоха ми мед от село казаха ми,че е горски мед от билки в самия мед има дребни частици като изсъхнали стрити листа ,малки шлюпки от какво може да са те о билките навярно или?
  • Ти пък, защо обиждаш така. Верно, че е за предпочитане да се пише на кирилица, но чак пък да наречеш човека неграмотник.Ей,ама че сте смешни.
  • Задай си въпроса на кирилица, неграмотник! [angry]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

395 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

439 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1129 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2