Чл.37 от ЗСПЗЗ и чл.27 от ЗАЗ - МНЕНИЯ ???

• P
    Призовавам всички колеги , които имат мнения по въпроса и искат да ги споделят да пишат, защото не вярвам някой да не си е имал проблеми точно с тези членове от законите , които незнам кого защитават ? Моля Ви пишете.
  • D
    а забрави че арендаторите могат да мислят еднакво,всеки ще дърпа към него си.иначе е добра идея.и да наистина при мен да чукна на дърво проблемите не са чак толкова драстични защото се разбираме къде с добро,къде с лошо.има и някои се лигавят, искат да им давам по 1 декар в масив от 400 декара,ама какво да се прави.
  • P
    Колеги , дано да съм прав , но като чета какво пишете явно си нямате големи проблеми при вас . За идеята - земята в реални граници съм твърдо ЗА. Но !? Във всяко землище си има по един " бенефициент " , който нито се води , нито се кара , или представителство на АДСИЦ в най-лошия случай . Моето предложение е - събират се съмишленици , налагат на КВС-то къде им са арендованите имоти , и си ги преарендоват най-оптимално , така че всеки да има възможно най-много арендовани имоти в масива , който обработва . Но пак опираме до това - няколко човека да направят нещо заедно , без да се ........ , и то в България ?
  • D
    аз ако съм на твое място ги вземам в реани ако са малко декари.а кметоете по селата нямат никаква роля в нашите земеделски истории освен пълномощно някое да драснат.ние едно време защо като наемахме земя се бяхме амбицирали да е само в село,макар да имахме възможност да отидем и в други
  • N
    Проблема ми е че съм наел земя от фондове и им плащам рента а в някои землища не ми стига земята.Кравари ,овчари анонимни арендатори работят земя и недължат рента на никой щото нямат договори.Чертаят жънат косят и готово.Всичко ще си дойде на мястото ,по тия села няма нито кметове /то кметовете са само за изборите/ .И на мен няма да ми е харашо но и на всички ще оправя земите .
  • D
    лошо е когато не се разбират арендаторите,ако от там ти е проблема тея землища
  • N
    Това споразумение ще го направя в две мои проблемни землища.
  • D
    да да,че тука голяма хамалогия
  • N
    Като се видим на кафе ще ти обясня става ли?
  • D
    явно не съм те разбрал.аз ти говоря за тея споразумения които ни натискаха да правим есента
  • N
    Динко при това споразумение няма застъпване ти май нямаш представа за какво става въпрос.
  • N
    Ще видиш смисъла от споразуменията тая год.
  • D
    за 10 хил декара не е ъзможно да са в реални,но и невиждам смисъла от тея споразумения освен общинския интерес да се напълни хазната от рента.и какъв е смисъла от тях като не се приемат като аргумент за обработване на земята при застъпване?
  • N
    скайп не ползвам дадох ти тел.
  • D
    много е публика има Ники тук иначе щях да ти отговоря.ако имаш скаип може да разменим някоя идея
  • N
    От 2011г. мисля че е.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта