Най-евтин вариант!?????

• W
    кое е по-евтино смяна на всички зъбчатки и лагери на болгарова кутия или купуване на чисто нова оборудвана!?????и моля без мнения на разни там ново-загорски или старо-загорски спициялисти по ТКЗС!НЕ че ги спирам да се изказват ама все рак............МОЛЯ!
  • K
    BOTEVGRADSKITE ZAP4ATKI SA GOBRI S6TO NO 6E PROVERA ZA CENA
  • R
    Наи евтиния вариант е на кантара на вторични-50 стотинки
  • W
    БЛАГОДАРИМ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА!
  • M
    Миналата година правих ремонт на ск.кутия на МТЗ 80.Всичко ново вътре 2200лв.Нова украинска кутия в Плевен 3000лв с ДДС.Не ползвай украински части.Не слагаи зъбчатки с иглен лагер а с втулки.Използвай части от една народност.
  • W
    ДО vyl4o мисля че руснака в плевен продава най-евтините части(ЗА БОЛГАР) в нашия регион!като имам път натам ще питам и ще кажа тука!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
  • W
    уаааааааааоу много майстори се навъдили които разбират че колежаните............си харесват ръждивите болгари!АМА ТВА МАЙ НЕ ОТЪРВА НА МАЙСТОРИТЕ!АРЕ ДА ВИДИМ У НОВИЯ САЙТ КОЙ ЩЕ ГЛЕДА ТОЯ ДЕТО.......НЕ МУ ИЗНАСЯ!
  • T
    продавам мтз80 с нова кутия и управление 2900 лв вземаш и имаш резервни части кутията е работила 2 години като само е хврлян тор и е сято никаква тежка работа и гумите са добри ако те интересува пиши на лични да ти дам телефон или ми прати твоя аааа и стартера е с редукция от чешките
  • V
    има вариант да си сглобиш нова кутия сам, в сайта на оптиком корпуса е 840лв, а нова кутия оборудвана е 3540, струва ми се че ако си купиш нови зъбчатки ,лагери и валове пак няма да ти стъпи толкова.За уточнение оборудваната кутия е със страничните капаци и горния със скоростния лост...
  • P
    буса е от мен кажи кога тръгваме
  • F
    валентинчо наи добре е да доида да ти нарежа с резака желязото за вторични Умнико! [:slap:] [:slap:]
  • E
    Колега само ще ти кажа че най-скъпото колело(вече съм го писал един път във форума)е това с двете бронзови втулки и струва 108 лв без ддс така че сам може да си направиш сметка като имаш напредвид че всички други колетия са по евтини.
  • P
    и въпреки всичко ще ти дам много добър съвет закарай го за скраб със сигурност ще ти дадат повече от колкото бих ти дал аз ИЗВИНЯВАЙ АКО СЪМ ТИ РАЗМИЛ ТЕМАТА
  • J
    варианта да го продаде6 у втори4ни и да изпие6 парите е по оки.поне аз така направих с мояа,6тот ми бе6е омразнал с вси4ките му екстри
  • V
    Ае вземай две нови една за таралясника другата резерва и си окей.Иедин мотор в багажника за всеки случай.
  • A
    моето мнение е ремонт на кутията. демонтажа и дефектовката отнемат няколко часа а частите пристигат на другия ден. лагери и зъпчатки не прехвърлят 600 лв а работата не я слагам. на следващия ден си в браздата. с друга кутия пестиш един ден но цената на този ден е висока. а ремонта често е предвидим и планиран. успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0