овце субсидий

• D
    така до сега имах 35овце утре ще купя още 20 тази година дали ще ми отпуснат субсидий, в смисъл такъв трябва ли да е минал някакъв срок откакто съм ги закупил
  • S
    Колеги,нашата ветер.докторка ни каза,че трябва да отидем в общинската ветеринарна служба с дневника на обекта.Някой знае ли нещо по въпроса защо трявва да се ходи?
  • M
    Ако всичко ти е наред ще те одобрят.
  • M
    Това дали ще си одобрен не можем да кажем ние . Всичко зависи от онези оправляващите според мен .
  • D
    за какви други неща говориш мирчев, за млад фермер нали не можем да говорим вече, посъветвай ме, овцете все още ги гледам в селото, сега искам да ги изкарам но все още немога да си позволя тази инвестиция, колко до светлйо, наясно съм че нема да потекът не съм от хората който накупиха овце само заради тия пусти субсидий, овце гледаме с баща ми от доста години, та сега когато отворят прозореца за подаване на заявления, ще мога да ги заявя за подпомагане и ще бъда ли одобрен
  • M
    Колега,покрай тези овце,може да кандидатстваш за ред други неща,зарежете ги тия пари на глава.
  • S
    Abe pi4 ti da ne misli6 4e pravi6 50 ovce i poti4at subsidiii ima6 internet tursi i 4eti

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

179 1