Търся пазар за ябълки

• A
    Търся пазар за ябълки, като мисля да продавам почти цялото количество на едро, което приблизително е около 60-80 тона. Сортовете са айдеред,грени смит,флорина и глостер.Може ли някой да помогне като ми даде някакви координати на на фирми, търговци и прекупвачи.Предварително благодаря
  • I
    Zdr imam 660 kilograma qbalki shofior Sam i paleta se obarna i migo lepiha na Men na qbalkata i nqma nishto no nqma kakvo daq pravq ako nqkoi moji da vleze v polojenie blagodarq predvaritelno 0898462610
  • T
    Каква е цената за 10 тона
  • караи на борсите в софия там купуват всичко и работят цяла зима.
  • L
    Преди години се занимавах с ябълки.Половин тон на маса е невъзможно/зависи все пак от града/,но е немислимо с 5 маси да продадеш 2,5 тона.Ами вземи 50 маси и продавай 25 тона на ден,а?Отделно,че цените ,които се пишат са неверни.При 60 тона търси пласмент по детски градини и казарми.Ако търсиш цена-април,съхранявай в хранилище,иначе не става.
  • отговорът беше от мен
  • Колега аз миналата година продавах на една маса от 300 до 500 кг. на ден. Ако си наеме пет или шест маси на различни места в града, може да пласира по 1,5 - 2 тона на ден и то на добра цена.Най много за 3 месеца, до зимата ще приключи с добра печалба.
  • колега, толкова много тонове ябълки, едва ли ще може да ги продаде през маси на пазара, още повече , че повечето хубави маси по пазарите са заети и трудно можеш да наемеш маса закратко
  • S
    "Ана, Ана хубава Ана", както ти пишеше отчето, май най добрия вариант ще е да си наемеш 5 или 6 маси на различни места в града и да продаваш по 1.20, 1.30 лв., отколкото да ги дадеш по 0.50, 0.60 лв. на прекупвачите, защото "скъпа Ана" продукцията се продава веднъж, и това ще ти оформи оборота за цяла година труд - 30 000 или 70 000 лв., за 60 тона, ти си прецени. Аз мисля така да направя. Не вземаш паричките на куп, но вземаш два пъти повече.Пък и зимата нали е за това, да си пласирваме стоките които сме произвели през годината.
  • колежке, като за начало просто си публикувай обявите в агроборсата http://fermer.bg/agro_market/1/0

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

474 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1289 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7846 14