козевъдство какво стадо да саздам

• E
    здравеите от много време е занимавам с отглеждане на кози имам около 210 броики но видях 4е има много хубави и млекодаини породи каква порода да избера можете ли да ми кавете искам да са млекодини и плодовити насо4ете ме
  • E
    da badem online priqteli a? da ne se karme za6toto ot karanici nqma faida
  • E
    da
  • K
    нали търсиш съвет
  • E
    krasi na tebe e kaf ti e zora ot edin mikrob se otarvax sega drug izleze
  • E
    mersi bratle da si jiv i zdrav i na tebe ti pojelavam vsi4ko nai dobro ot 2012:D
  • N
    На тези години не ти трябват никакви животни но щом си решил УСПЕХ.
  • K
    емиле някаде ти бях писал да си свалиш тъмните очила вече си на 11години би трябвало да може да четеш прочети първо някоя книжка ако неможеш продай козите и тръгни на училище
  • E
    daite da si pi6em za ne6to realni i az da se u4a za6toto 4ovek cql jivot se u4i
  • M
    Продай двестате и ела да ти продам за тези пари 10 кози от млечна порода.
  • E
    ae molq te spri da se bazika6 s mene karai neka da ne stava ot mene jivotnovad ot tebe nali e stanalo ne se zaqjai 6toto 6a ti Ban nika tova e posledno predoprejdenie ne se drazni
  • N
    В дойните имали кяр
  • E
    vqrno e no sega nqmam vazmojnost za6toto nqmam mnogo rabotna raka za sega 200 kozi doini i 10 minalogodi6ni qreta mi stigat
  • M
    Станало е,щом задаваш такива въпроси. [:slap:]
  • N
    С 200 не става трябват ти повече.Минимум 500 така се печели.
  • E
    xaxaxaxa ve4e e stanalo i to 100% moi 4ovek

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

142 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

432 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

170 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

648 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

791 2