subsidii za ovce

• N
    Здравеите колеги,може ли да ми кажете дали всички имате преведени пари за овце,защото моите ги няма още.Звънях в София,но от там ми казаха че няма никакъв проблем,а още ги няма,сметката ми е актуална,но къде се губят не мога да разбера [:slap:]
  • N
    Спокойно,щом не са ти казали,че си санкционирана за нещо,значи няма проблем.На мен ми казаха,че парите ще ги преведат по всяка вероятност февруари.Ние сме по НДЖ4. дано да не решат нещо друго.
  • S
    Neli da odavna po 29lv.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

158 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1