Цената на млякото?

• L
    Каква е средната цена на млякото по различните краища на България..Заслужавали си човек да отглежда крави?
  • D
    Така е колега.Мандра Елена намали цената от този месец на 0,55-0,60 за първа категория.
  • M
    има ли кравари тука бре,или само лаладжий [:slap:] .май сте доволни от цените или ви е спрян нета поради невъзможност да си платите заради ниските цени на млеката .чува се за цени из северна българия за ферми първа категория 0,55 ст ,дали е вярно това [:slap:]
  • G
    Моя милост се обслужва от мандра Трънчовица 50ст 3категория
  • M
    някой няма ли да каже на каква цена и на моя мандра си дава млякото или всички са доволни,само май си чешете езиците ЖИВОТНОВЪДИ
  • G
    Колега нее само при теб при мен също мисе губят парите но какво до правим с това пусто животновъдство
  • M
    0.60 ст.стара загора 'мандра "сърнево" първа категория.
  • Z
    Колега Матеев, ще кажеш ли нещо повече към думите си:"сега парите са в козите",че нещо ми се губят парите!
  • C
    http://tv7.bg/bodilnik/news/4224652.html
  • H
    по принцип тия "умни кратуни"немогат и да мислят.Ами правят каквото и наредят тарикатите кадето са ги сложили там.защото ако си мислиш,че ние сме ги избрали се льжеш.Та тия сьщите тарикати си мислеха,че в европа пасьт трева и,че ще ги врьткат както си изкат.но не се получи.И заради тях сега страдат такива като теб и още доста в този сайт.
  • N
    Хайде ама друг път.Онези умни кратуни ги мислят как им е удобно.А заобикалящите са малцинство според мен.Аз им викам мекерета.Повече е страдащият народец.И в това е страшното бре.
  • H
    никаде.Просто пиша,че каквото и да измислят "умните глави" в парламента,повечето бьлгари измислят нещо друго да заобиколят правилата.Тоест винаги избираме по-трудният начин.
  • N
    Хамилтон кажи къде точно изрекох някоя не истина бре.
  • H
    браво на лальо за точчния коментар."докато не започне болшинството да си изкарва хляба с пот".А на Добрев,ще кажа,че не субсидийте са ни збьркани,а може би сьзнанието ни.Понеже всичко обрьшаме в далавера.Не всички,а болшинството от наз.
  • L
    Трудно е приятели в България,но трябва да се изхранваме с нещо няма как нека които са е захванал да продължава да работи няма да остане гладен а тези които искат да започват нека да пробват с по малко и да се развиват...знаем че не лесно но не трябва да се отчайваме само напред
  • N
    Хайде със здраве, че сега някой ще каже че си немаме работа и се правим на философи у форума

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2