John Deere6910 ili CaseMX135

• V
    Колеги малко помощ.ориентирал съм се към тезе модели кои да избера
  • A
    И двата трактора не са лоши. Който и да избереш - няма да сгрешиш. Разбита се сравнявай трактори в горе-долу еднакво състояние и часове.
  • I
    Намерих сайт, в който може да търсите параметри за всякакви трактори. Ето ти параметрите на търсения от теб Кейс: http://www.werktuigen.com/product-information/models/1246/case-ih-mx135.html И Джонито: http://www.werktuigen.com/product-information/models/882/john-deere-6910.html
  • I
    В зависимост от много условия гори 2.5-3л/дка, а някой път минава и 3л. Това е относително понятие за горенето...
  • V
    keisa kak e v oranta.kak e razxoda pri oran
  • I
    Аз бих взел Джони-то. Имаме Case Ih maxxum pro 5150, но преди месец си купихме по малък Джон 6400 да замести ЮМЗ-аците. Кейса е хубава машинка 4 скорости и 4 диапазона за смяна под товар, но много електрика. Джондера е с механично превключване на диапазоните, и има сравнително по малко електрика. (ще го видим те първа как ще се представя)
  • D
    Година, проблеми никакви с активен преден мост, който позволява по бързо дискуване, култивиране без да друса..
  • V
    denislav ti ot kolko vreme raboti6 s nego i nekakvi problemi imal li si.
  • V
    tova sa mi dovodite.az dnes hodih da gledam edin no za sajalenie zakasneh
  • D
    Vladko.. и аз се колебах м/у тия модели, но виждаш снимката ето и моето мнение 1-во кейса гори по-малко, теглителната сила е по- малка, защото е с 5 коня по-слаб..2-ро няма нужда от мн. скорости (16 са напълно достатъчни)колкото повече, толкова по-сложна скоростна кутия. 3-то по-евтин за поддръжка, двигател къминс (ако не римекс обръщас се към къминс представителството идват на място да ремонтират) като цяло е мн прост и надежден трактор, няма електроника.. това е от мен а и не взимах МХУ нямат нищо общо... (английска сглобка, перкинс или ивеко двигател..)
  • N
    Ако аз избирам бих заложил на John Deere-а, колегата по-нагоре е изброил част от плюсовете. Цената също играе главна роля, доста са паднали 6020 модела, състоянието на конкретния трактор и така.Аз сега даже съм пазарил един 6910 TLS 2001 година. Ако имаш интерес прати ми мейл.
  • V
    za tova govorim
  • D
    този ли харесваш?
  • V
    kogato vidim mashinata 6te znam sas sigurnost
  • P
    автомат или powershift
  • V
    avtomat.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

Комбайн John Deere 1470 мнение.

ivan ivanov: john deere са добри комбаини но 200 к с не са много

148 1
D

Форшрит е512/514

Здравейте! Искам да попитам за мнение на комбайните е512/14, понеже обмислям покупката на...

238 0
M

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

233 1
М

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

421 2
К

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

197 0