овчарник

• P
    искам да ви попитам някой знаели дали е необхоимо разрешително за овчарник извън населено място,но ако е от лека конструкция/например от дъски/
  • V
    това е истината хубаво стадо се прави за 10 год УСПЕХ
  • B
    И на следващата година от породистия коч оставяш женските приплоди, И така всяка година , и за 4,5 години ще имаш едно добро , младо, селектирано стадо !!!И през тва време , ако не се откажеш де , ще навлезнеш в тънкостите на занаята , а те повярвай ми са мнооого !!! Успех !!!
  • H
    Не сьм ви посьветвал да започнете с 50 овце,а да се вслушате в сьветите на"биг дет" и"мецанат".А те бяха,да не започвате с много овце.Програмата Ви я показах за да добиете представа за нужната храна за изхранване.Та според мен,ако сьм на ваше място може би щях да започна да кажем с 10,като не е задьлжително да е черноглава плевенска.И задьлжително да се свьржа с някой добьр ветеринар,на когото мога да разчитам.Успех.И да изберем бьлгарското. [:namigvane:]
  • O
    Черноглава плевенска овца е подходяща за нашият край .Аз се досещам , че теорията няма много общо с практиката , но първо трябва да стане на теория , а след това и в практиката да пробвам .Имам малко притеснения за започване да гледам овце , но кризата е вече в България и няма да иска да си отиде поне една петилетка -минимум, та затова реших да се вложа в овцевъдството защото сме аграрна държава , а и ми омръзнаха "далаверите" ,искам да произвеждам нещо и да имам някакъв доход , иначе зная че от овцевъдство не се богатее , но там където се богатее има други проблеми и то голями ..... (там отсрани също изглежда всичко розово ...).Но бих приел всякакви съвети за овцевъдството защото си нямам понятие много-много за овцете , ще ви бъда благодарен за съветите .
  • O
    Черноглава плевенска овца е подходяща за нашият край .Аз се досещам , че теорията няма много общо с практиката , но първо трябва да стане на теория , а след това и в практиката да пробвам .Имам малко притеснения за започване да гледам овце , но кризата е вече в България и няма да иска да си отиде поне една петилетка -минимум, та затова реших да се вложа в овцевъдството защото сме аграрна държава , а и ми омръзнаха "далаверите" ,искам да произвеждам нещо и да имам някакъв доход , иначе зная че от овцевъдство не се богатее , но там където се богатее има други проблеми и то голями ..... (там отсрани също изглежда всичко розово ...).Но бих приел всякакви съвети за овцевъдството защото си нямам понятие много-много за овцете , ще ви бъда благодарен за съветите .
  • N
    колега, теорията няма нищо общо с практиката виж първо кои породи овце са най -подходящи за вашия край и тогава купувай.Успех
  • O
    Намерих програмата за чероглавите плевенски овце и вече имам престава (на теория ) и мисля да купя и започна с 50 овце както ме посъветвахте тук във форума .Но откъде най-добре да се купят ченоглави плевенски овце , щото в обявите нещо не намерих обяви за черноглави плевенски .И още един въпрос , а кога е най-добре да се купуват овце за това лято , през март месец ли или сега .И вторият въпрос , а овцете как е най-добре да се купят с агнетата ли (естествено че и цената ще е по скъпа) или само овцете сега и каква е цената на една чернглави плевенска овца с агне и без агне (ако може прблизително , около 50 овце искам да купя).
  • V
    да
  • P
    от Бела Рада съм.Веселине тези снимки от твоята ферма ли са
  • M
    До топливото, на празеза на влаковата линия, циментовия обор в дъното е моя. Ще започна да го стягам тази година ако е живот и здраве. Ако искаш дай номера си на Лична.
  • R
    kade tie obora az sam ot vodn qnci
  • M
    Пламене, къде си точно от Видин, аз имам обор в Дреновец.
  • V
  • V
  • P
    решил съм да правя доилна зала и затова подхванах темата защото съм в северозападналия край на милата родина.Ние сме десетина години след другите области повярвайте.Затова търся някой ,който го прилага в страната.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

163 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

177 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

293 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

126 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

455 0