почвени проби

• P
    здравейте колеги тази година съм решил да дам почва за анализ за да оптимизирам торенето. ако някой вече го е правил моля да сподели къде се прави анализа колко струва и т.н
  • A
    Мисля че правят,баща ми беше дал в институт и му бяха направили схема за торене
  • P
    мерси за информацията а правят ли ти някаква схема за торене или само анализ
  • V
    В Пловдив в ВСИ ( Висш Селскостопански институт ), аз там я правих.Но за много участъци и ми излезе 120 лв.Няма да съжаляваш ако си направиш и ти, ще спестиш от тор или ако не спестиш то поне ще си по-доволен от продукцията си.Успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Селективни хербициди

Няма значение: Каква доза приложихте

141 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

261 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2884 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3103 4

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

darvarq83: Имам същият плевел в царевица ,и аз не мога да се отърва от него.Пръскам с Мустанг тръшка...

4428 4