Споделете информация относно пазарите за дивечово месо

• I
    здр търся пазари на месо от дивеч на много добри цени на седмица от 3 до 5 тона месото е с всички документи и минал жетиринарен контролrnеленrnсърна rnдива свиняrnмуфлонrnяребицаrnпътпъдъкrnкекликrnако желате мога да жи на пиша цените
  • A
    Моля, дайте ми телефон за връзка или майл! Моят е wildschwein.mehr@gmail.com
  • J
    Търся дивечово месо за ресторант в София! 0988973231 Данчо
  • P
    Здравей, интересувам се каква е цената на месото. Пиши ми на panteleev_el@yahoo.com
  • I
    Никой не работи с дивечево месо. Правят се много ограничен брой луканки от клиган, ако въобке са от глиган. Напоследък се появи всякакъв дивеч по магазините и не е на висока цена, затова внимавай какво взимаш. Пусни ми цените на лични, аз работя с морето, но сезона взе да идва.
  • I
    ако знаеш месопреработжатели на дивечево месо ми кажи
  • M
    Колега,освен да те препратя към асоциацията на месопреработвателите,друго не мога да се сетя.Тука сме все хора производители и трудно би намерил клиент,а болиенството имат и ловно оръжие,така че...Количеството,което предлагаш си е значително и макар да имам търговски обекти не виждам начин да се реализира.Цената трябва да е по-ниска от тази на домашните животни за да ти продам от 3 до 5 тона седмично!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта