Зърно

• W
    купувам жито за износ!цена 15 стотинки килото!
  • S
    eeeee pone se nasmqx s vas .a za agneta na 5,5 tva e prosto fantaziq na nqkoi
  • M
    [:slap:] Абе вие като падне снега и полудявате тука..!Ние се гласим за нова търговия поне до март...вие си чешете езиците ..! Всеки с проблемите си
  • N
    Вальо да се майтапиш лошо няма но често влизаш на дълбоко и виждаш до къде се стига.Агнета или овце си е проблем на човека той ще им носи кръста.Давай по кротко не си на 15 години бре.
  • W
    Относно radostina или там който и да е!Приятелю още в началото попита за овце или агнета (то по-добре да си бях мълчал) ама виждаш че всеки ти казва да си вземеш готови овце макар и по 50-60 или 100 на година и да си направиш стадо!ама ти не-та не!искам агнета и то да ги направя да раждат до догодина!ами направо да беше написал(а) че искаш да си правиш експерименти с агнета,не да развъждаш стада!и от какъв зор седна да ме пустосваш и псуваш(МАЙ НЕ СХАВАЩАШ ЧЕ МИ Е....ПРЕЗ......)нали!Така че квото и да кажеш ми е все тая!Аз моето мнение съм го дал и само може да се радвам че е подобно на още няколко човека!
  • W
    Става ФЕН!Ама отсега трябва да решим някой кардинални въпроси-кой ще бъде министър-председател кой столичен кмет кой председател на НС кой ще бъде президент и кой председател на върховния съд!щот ча тогава ...........не дразги и заядлици ами.......ше ни таковат у дупето!
  • I
    Лично на мен Валентин ми харесва и допада бес него ще е много скучно по форомите Ако речеш да правиш политическа партия пиши ме
  • W
    Доооооообре!ше му кажа!
  • R
    walentine ti lqgq6 i stava6 s komputara ebal sam ta i u zemedeleca.
  • N
    Вземи зарежи агнета,зърно и подобни щуротии ами пробвай в шоу бизнеса там ще спечелиш
  • W
    АРЕ СТИГА БЕ!МИ ДАЙ ДА КЪСАМЕ БИЛЕТЧЕТА ТОГАЗ!КОЙ ШЕ НАЗНАЧИМ НА ВХОДА ДА СЪБИРА ТАКСАТА ЗА ШОУТО!ЩОТ 1 ПЪТ БЕЗ ПАРИ,2 ПЪТИ БЕЗ ПАРИ АМА ВЕЧЕ И ОРКЕСТЪРА ИСКА ДА ЯДЕ! [:namigvane:]
  • N
    Ама то без тебе само скука бре
  • W
    АРЕ ЧАО ЧЕ ПАК ШЕ ПОЧНАТ ЗАЯДЛИЦИ [:namigvane:]
  • W
    КАТО СИ НАПИСАЛ-ГОЛЯМА РАБОТА!НАЙ МНОГО......!А МЕЖДУ ДРУГОТО КАТО ТЕ ГЛЕДАМ КОЛКО СИ НЕРВОЗЕН НЕ МИ Е НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ ДА ТИ ПОДПАЛЯ НЕРВИТЕ!
  • W
    ЖИВОТА НЕ Е САМО ЦАРЕВИЦА И СЛЪНЧОГЛЕД!НЕ Е САМО АГНЕТА И КОКОШКИ НОСАЧКИ!И АКО ПОЗВОЛЯВАШ НА НЯКОЙ ДА ЕБАВА ДРУГИЯ ПРИМЕРНО В ОБУВНАТА ПРОМИШЛЕНОСТ,ТО БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА ОТИВА НА МАЙНАТА СИ ГЪЗИНА!
  • N
    пак ти казвам за агнетата и аз съм на това мнение а за онова дето го писах за теб си го заслужи .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта