как ни метнаха

• V
    как ни метнаха,че до крайа на годината ще изплатят парите за овце в необлагодетелствани райони
  • F
    zarko,този телефон от три дни дава непрекъснато заето,сигурно обажданията към него са много или някой не иска да отговори на него.ако има някакви санкции защо не ги поместят на страницата на сайта си ,ами се правят на много ангажирани и заети.в дфз работят само през декември -одобряват проекти и раздават субсидии.какво правят през другото време?или дянков спря парите на миро и сега ние страдаме?
  • Z
    Проверете на тел.028187449 с УРН-то си от заявлението за подпомагане.
  • V
    Проверихте ли дали нямате санкции от минали периоди и просто сега да са Ви удържани !Ако не знаех че имам санкции от пасища от още 2009 и Аз така щях да разправям !Хората са си много коректни от разплащателна ами ние си страдаме от незнанието !
  • I
    normalno e svi4ki ni mqtat po nqkakav na4in.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

179 1