Въпрос за двигател на МТЗ 50

• S
    znae li nekoj dali dvigatela d50 e s direktno vpraskvane ili e predkameren.
  • L
    Има Марица с двигател Д50 с подгряващи свещи.
  • D
    Ванко ,така е.До 150оборота отгоре,а за повече се развива рейката отвътре в регулатора,но няма смисъл.
  • I
    kolkoto da e razvit bolta dori i da go nqma vdiga oboroti do 100 ot 1700 da idat nai mnogo na 1800 tova nee problem no pove4ko ako sa rajda kogato nai malko o4akva6 i v nai golqmiq zor.
  • D
    Пет години съм карал ЮМЗ с развит ограничителен болт на газта и не съм имал никакви проблеми с двигатела,след мен караше друг колега до като го бракуваха без проблем.
  • K
    digne6limy oborotite 6te sksa6 kolenovia val i nai mnogo da izleze nekoia biela ta da prsne bloka i startera 6te odari 4e predimno iska4a na 4 celindar po dobre si nameri dvigatel d242 ot nemska kosa4ka ili marica 50.IMAX NIAKOGA EDNO UMZ 6L ot starite i my dignax oborotite na pompata i razviva6e niakade 1800 oborota na klenovia val i varve6e s 40 km v 4as i v edin prekrasen de dym kolenovia val mejdy 3 i 4 celindar
  • D
    Има един ограничителен болт за газта,развий го и дай газ без проблеми
  • P
    5 лс е с бутала105мм 1750об не е желателно да вдигаш оборотите защото вече не се намират лагери за коляновия вал а и горивната камера не издържа зная го от опит но тогава все още имаше части
  • I
    moje6 no trqbva da sloji6 i tejesti i na kolqnoviq 4e te nqmat
  • P
    колега сандокан това което си написал е тк60
  • S
    imam 5lc s dv d48 predkameren. a d50 e na mtz50 i skorostna kutija na belarus(bolgar)9 skorosti no bez polovinkite.butala 110 hod 125. interesuva me dali moga da mu vdigna oborotite ot 1700 na 2200 za da stane 80 konja 4rez pompata bez drugi promeni
  • D
    Тези двигатели са с директно впръскване,и са произведени през 1968г
  • P
    д50 не е с директно впръскване и буталата му са 105мм няма подгряване,както при 5лц
  • I
    Мисля, че е с предкамерно горене, но не съм много сигурен. Огледай го и ако има подгревни свещи на всеки цилиндър значи има предкамери

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта