Мнения за трактор Прикарпатец

• K
    колеги моляви да споделите мнения и личен опит за трактор Прикарпатец украйнско производство умалено копие на Т150
  • G
    А няма мнго общо с булгара. Ние имахме Булгарче ама на вид е доста различно
  • A
    за много години колеги . да сте живи и здрави ...другото си го можете.а за тракторчето знам че има разработка на Русе някока същия с марката Булгар и с бензинов четиритактов двигател.имах познат които му куплира Акме 8 к.с. и беше много доволен . вече е продаден .
  • K
    да мой е трактора наскоро си го купих
  • M
    Имах ХТЗ 25,но нямат нищо общо.Добър трактор плуг 3х20иработеше добре.
  • K
    ama nemam snimki na negovoto 4e toi go dade na zetsi predi 4 godini
  • K
    xtz 8 prikarpatec malogabariten traktor tegli 2x20 ,moje da my se agregatira vsiakava malogabaritna texnika 10 k.c. edin rodnina ima6e takova ma go dade na zetsi niakade po Vidinsko ,Az sam go karal nekolko pti s oralsam ,frezovalsam dobra ma6inka samo 4e tova be6e zeleno
  • I
    Незнам дали са разпространени тука, но ако ти се чете тука http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=81801 руснаците са писали по нещо за него
  • D
    За първи път виждам такъв трактор!Твой ли е?
  • N
    За първи път виждам такъв звер
  • K
    хайде никой ли нее чувал или виждал такъв модел споделете плюсове или минуси

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

36 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

100 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

282 0