Цени на овце

• J
    Здравейте,искам да попитам как върват в момента заплодените овце и има ли колеги който да продават
  • J
    Бизите са ми 25
  • M
    Колко бизи имаш?
  • J
    В момента в стадото имам няколко породи (плевенска,асаф,аваси,средно планинска,дъбенска,вакла маришка,елин пелинска така наречените бизи).Ще се опитаме да ги кръстосваме.Тази година сме ги заплодили със Плевенски. Така че търся овце от тези породи. Аз съм от с.Антон Софийско и тук е малко по сложна климатизацията.
  • M
    Овце,колкото искаш-овчарите са кът.Цените са според зависи.Както казваше един приятел:Не ми хвали стока,хвали ми пазар!От около 150лв. до 360лв-това е последната висока оферта,но става дума за чистопородни животни.
  • B
    Колега , тва е все едно питаш каква е цената на кола - без марка година и т.н

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

165 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

127 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0