субсидии за СВИНЕ

• L
    Здравейте, има ли субсидий за свине и ако да има ли някакви условия за получаването им ?
  • A
    mimoo, това беше гадно. 20 години работим без стотинка субсидия.Да не би да мислиш, че желая вашите пари?Как разбра, че евентуалните ни субсидии са от вашите пари? И това противопоставяне не ми харесва, ама никак.
  • M
    ми то 7-те лв. от нацоналните доплащания на зърнопроизводителите като ги зеха ,ще има и за другите сектори [:slap:] ,ама дано се облажите и вие
  • A
    Не си намерил защото навярно още не са ги доизмислили.Казаха, че за свиневъди и птицевъди за първа година ще има, нооооо казаха, не е като направиха. Така, че чакаме.
  • L
    Нищо не намерих [:slap:] . Интересува ме има ли субсидии на глава(бройка) животно,не за складиране или други трудно изпълними(за мен) програми ?
  • A
    Влез в Гугъл.Задай министерство на земеделието-разгледай хубаво.После същото в Държавен фонд земеделие
  • L
    никой ли не знае ?
  • L
    Къде мога да проверя какви за изискванията и какви са субсидиите ?
  • S
    ima ot tazi godina, no iziskvaniqta sa golemi

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1