кофи за агнета

• J
    здравейте искам да попитам от къде мога да си купя кофи за агнета с биберони защото в google не мога да намеря нищо ако може някой да ми даде информация ще съм много благодарна
  • V
    миналата год взех мъжки ярета от там колега я си виж личните и ме потърси Смляко на 1.70 смеетката се вързва
  • M
    Говорих с Надка,когато и аз търсех работници и тогава разбрах,че и там положението е както на всякъде-няма,но не знам те може да имат по-съвременна технология.Не им знам и обора,ако имат условия да хранят с фуражораздаващо ремарке и автоматични поилки.То зимата е ясно,но лятото с косенето събирането,прекарването и на тази цена се съмнявам да вържат аритметиките.
  • J
    незнам,холандеца е внесал породисти пръчове и оставиха само женски ярета едногодишни,ще правят ново стадо
  • V
    Тъй ама на мен ми плащат млякото на 0.70 а на тях по 1.70
  • M
    Знаеш,че аз правих опит с гледане на ясла и резултата е в горни граници,но трябват поне двама денонощно и с цената сега на нафтата няма да се върже сметката.
  • V
    а как се гледат 300 на яслаи с това текучество на цигани продадоха по старите и оставиха стотина супер.А сасипа ги и агалаксия по миналата год
  • M
    И защо Надка разпродава кози?
  • J
    и на нас ще продадеш . хубавото беше че холандеца беше внесал 7 8 пръча и ги взехме заплодени а и си ги избирахме,даваха над 3,5 .литра началото на септември ,много са ни хубави ,дано всичко да е наред до няколко дни трябва да имаме бебета
  • M
    Ima edna warnenska firma Alfavet,az sym wzimal ot tqh.Купували сме и от фирмата на доц.Банев от Ст.Загора.Миналата година последно купувах на Аграта в Пловдив.Има ги с три и пет биверона,но както Веско ви каза,сложете в началото бебешки от силикон.Когато купувате кофите си вземете резервни биберони(струват около 1.10лв.броя)защото трудно изкарват повече от един сезон.
  • V
    ДА пък аз и продадох
  • J
    благодаря на всички за информацията. днес си поръчах от алфавет чакам ги утре да дойдат . веско ти с мандрата в старо село ли работиш ? аз купих от там козите.
  • V
    не си играйте да правите защото нищо неизлиза.има специална сачма в задния край на бибероната която спира притока на мляко ако не се смуче от агнето.и обикновенните биберони за шише се скапват за ден от млечната киселина трябва силиконови УСПЕХ
  • V
  • D
    Dupki na plasmasa naj dobre se pravi,s zagriata podostrena metalna traba s opredelen razmer.Ako probivash s drelka ,plasmasata vibrira i se poluchaba leko kriv otvor.
  • B
    Имах в предвид ако не може да си намери .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта