пререгистрация

• I
    Здравейте,някой знае ли за настъпилите промени при пререгистрацията на ЗП .Моля споделете информация!
  • M
    здравейте колеги пререгистрацията вече е от 01.10.2011 до 28.02.2012.год. Така ми казаха от фонд земеделие и много хора не знаят за това .Понеже вече се регистрирах и знам.
  • A
    Погледнете Наредбата тук http://lex.bg/laws/ldoc/-549710334
  • I
    Днес попаднах на тази инфармация ВАЖНО ЗА РЕГИСТРИРАНИТЕ ЗЕМЕДЕЛСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ! Областна дирекция "Земеделие" – Софийска област уведомява земеделските производители, че с промените в Наредба №3/1999г. за създаване и поддържане на регистър на земеделските производители, обнародвани в ДВ бр.79 от 11.10.2011г., периодът за пререгистрация е от 01 октомври до 28 февруари на следващата година. За стопанската 2011 - 2012г. регистрираните земеделски производители подават актуална информация в срок до 25 март 2012 г. С цел създаване на добра организация и избягване на неудобството за земеделските производители, приканваме да не се изчакват последните дни за извършването на пререгистрацията.
  • M
    Срока за пререгистрация знам,че си остава същия,но за промяна някаква не съм запознат.То самата пререгистрация всяка година си е пълна безсмислица,ама...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

213 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

293 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

143 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

703 0